Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon közeli ismerősöm kipróbálta az önkielégítés "örömeit", de nincs még beoltva a méhnyakrák elleni védőoltással. Lehetséges, hogy méhnyakrákos legyen???

Válaszokat előre is köszönjük!!!



2012. szept. 5. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
sajnos igen. mondd meg a nagyon közeli ismerősödnek, hogy azonnal menjen az onkológiára, különben jobb esetben nem lehet gyereke, rosszabb esetben belehal!
2012. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azonnal menjen orvoshoz és ugyanígy adja elő a storyt. Hadd röhögjenek ott is.
2012. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

az önkielégítés és szex által létrejött méhnyakrák kezelése a következő: műtét során eltávolítják az egész méhet és petefészkeket, majd utána kap kemoterápiát, ami során kihullik az összes haja és hónapokig nagyon rosszul lesz! aztán nem termelődik több női hormon a testében (mivel nincsenek petefészkei) ezáltal elférfiasodik, és ha nem a rákba akkor az öngyilkosságba fog belehalni!!!

szóval fiatalok, méghogy megvakultok a masztitól.....:D BELEHALTOK!!!!

2012. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
őőő mivan? a rák tudtommal nem fertőzés útján terjed
2012. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert attól lesz méhnyakrákos h a körmével a védőréteget leszedi a méhnyakról ezáltal elfertőződik és elrákosodik! Orvos, de rögtön!!!
2012. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszike megmondom neki!!

viszont találtam ilyet:

- vérzés a hüvelyből nemi aktus közben, után (kontakt vérzés)

- fájdalom a méhszáj területén aktus közben

- rendszertelen igen kevés vérzés

- alhasi panaszok

- szokatlan hüvelyi folyás

Azt mondja h szokatlan hüvelyi folyása azért van mert felfázott, de alhasi fájdalma, csak néha van (nem menszesz előtt is)

2012. szept. 5. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyd már ezt az egyes szám 3. személyben való írkálást, tudjuk, h rólad van szó, de még ahhoz is gerinctelen vagy, hogy egy névtelen-arctalan oldalon saját magad nevében írj :D szánalmas kis p.csa vagy, ráadásul buta-sötét mint a föld.
2012. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18:18-as kommentezőnek!!

Ő sose úgy elégítette ki magát, hanem csak csiklós kielégítés!!

Talán 2x ha úgy csinálta!!

2012. szept. 5. 18:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de tényleg róla van szó, de senkitől nem mer segítséget kérni én meg születésem óta ismerem és fél év után elmondta nekem. Én pedig szeretnék neki fekete-fehér bizonyítékot mutatni!!!!!! Kikérem magamak, h az vagyok aminek neveztél!! 1. még érintetlen vagyok, 2. sose volt pasim (ink tanulok) 3. ha névtelen oldal miért vonsz olyat felelőségre, akit nem ismersz???
2012. szept. 5. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
ha már a névtelen oldalnál tartunk, akkor miért nem a fogyatékos barátnőd írta ide a kérdését? talán ő nem tud írni, csak masztizni? hagyjad már, hazudozol itt össze vissza, nyald ki az idióta barinődet, egyforma retardáltak vagytok, ostobenkó libák!
2012. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!