Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés: szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés: szinte kötelező?

Figyelt kérdés

Most komolyan: itt a GYK-n úgy tűnik, mintha mindenkinek rózsaszín babapuncija lenne, és szuperápolt és kívánatos lenne mindig. Tényleg ez van? És 30-40 fölött már szégyenkezni kell?

Nagyon érdekelne, hogy melyik korosztály mennyire szőrtelenít alul és mit csinál, ha már nem hamvas őszibarack.


Férfiak úgyszint: ki szőrtelenít és ki nem? S mi van, ha már nem annyira fiatal....


Egy hitetlenkedő nő.


2012. szept. 5. 21:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem követem a csordát.


Szőrösen élek és ha mellettem lenne egy nő őt is szeretném SZŐRÖSTÜL-bőröstül

2012. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Ja, és zöld kezet nyomtam mindenkinek! Nem tudom, ki pontoz lefelé és miért...


11-es, neked, ha tehetném, kétszer is nyomnám a zöldet a poénért!!! :)

2012. szept. 5. 22:03
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
A párom kijelentette, hogy csupaszon olyan, mintha egy kislány lennék, neki meg NŐ kell.
2012. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13-as: na ez az, én is úgy találom, hogy babás...
2012. szept. 5. 22:08
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
szerintem undorító a szőrös
2012. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

Igen, manapság sajnos sok ember ezt veszi alapnak.

Hál' Istennek a páromnak nincs problémája egy kis szőrrel. Én csak bikinivonalat szedek, meg kicsit rövidebbre vágom.

És szerencsére akkor sem szalad el, ha véletlen más testrészem sem frissen gyantázott...

21/L

2012. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15-ös: Te mit csinálsz a saját déli féltekéden? Ez volt a kérdés. És korosztályod, nemed.

Köszi

2012. szept. 5. 22:31
 18/24 anonim ***** válasza:
49%
Én szőrtelenítem, mert egyszerűen szégyellem magam, ha a párom előtt szőrösen jelenek meg.
2012. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Korosztályt is légyszi! Mert ugye egy húszévesnek még csinibini a babanunija vagy babakukija, de később....
2012. szept. 5. 22:43
 20/24 anonim ***** válasza:

39 éves nő vagyok. Ez az én kérdésem, a nyitóban mindent leírtam :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__31..

2012. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!