Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés: szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés: szinte kötelező?

Figyelt kérdés

Most komolyan: itt a GYK-n úgy tűnik, mintha mindenkinek rózsaszín babapuncija lenne, és szuperápolt és kívánatos lenne mindig. Tényleg ez van? És 30-40 fölött már szégyenkezni kell?

Nagyon érdekelne, hogy melyik korosztály mennyire szőrtelenít alul és mit csinál, ha már nem hamvas őszibarack.


Férfiak úgyszint: ki szőrtelenít és ki nem? S mi van, ha már nem annyira fiatal....


Egy hitetlenkedő nő.


2012. szept. 5. 21:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok (már közelebb a 30-hoz, ugye, mint a 20-hoz), de mégis csupaszra szedem.

Egyszerűen azért, mert nekem így tetszik, így érzem komfortosnak.

Persze van, hogy néha ellustulok és picit borostás lesz, az sem a világ vége, olyankor mindig mondom a barátomnak, hogy "bocs, hogy sünis", de őt mondjuk meg pláne nem zavarja :).

Nem tudom, hogy ha idősebb leszek, hogy fogom fazonírozni, de most még "csupaszon" érzem jól magam.

L/25

2012. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
az esőerdő a király majd rálátsz!!
2012. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%

Szia, Kérdező!

Hát, engem bizony nem kötelezhet erre senki! Csak a bikinivonalnál szőrtelenítek, meg a lábamon és a hónom alatt, de "ott" csak rövidre vágom. Amúgy is érzékeny a bőröm, ott meg végképp az. Meg nyilván megvan annak is a szerepe, miért nőtt oda szőrzet...

Én sem értem ezt a csupaszcsiga-mániát. Olyan pedofil-hatást kelt. /Ha a párom ezt követelné, én megmondanám neki, hogy keressen magának egy kislányt, az biztos/. Vagy mintha sokan örök gyerekek akarnának maradni, akiknek még nem nőtt meg a testszőrzetük.

2012. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, amit írtál, az nagyon érdekes, mert például nekem is nagyon érzékeny a bőröm, és most akkor inkább nem borotválom, főleg, hogy aktuálisan nincs barátom. Ebben az esetben hiába nem tetszik egy fiúnak. vagy ilyenkor mi van? :D


L/20

2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!