Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nem mertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 17:41
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
már eljött
2012. szept. 6. 20:54
 32/40 anonim ***** válasza:

Ne támadjátok már a kérdezőt! Én kezdeményeztem már lányoknál és belefáradtam, hogy mind lekoptatott a van barátom szöveggel, sőt volt, aki kigúnyolt. igaz egy buta kis felszínes 16 éves kislánytól nem is várhat mást az ember, de persze nem tudhattam előre, hogy épp az ártatlan, kislányos külsejű lányok a legérzéketlenebbek, legszívtelenebbek jellemre.


Ez a lány elérte, hogy azóta egy lányt sem szólítok le, sztrájkba fogtam, elkönyveltem, hogy rendes lány ritka és az is foglalt. Ha majd akar tőlem egy lány valamit jöjjön oda ő hozzám, én nagyon sokat égtem miattuk és higgyétek el, nem is éri meg, kivéve, ha magas, jóképű és izmos vagy, de magas, jóképű önmagában is elég már.


Szóval, csak alacsony, nem jóképű srácoknak nem ajánlom a lányoknál való kezdeményezést, de szerintem, aki jóképű és magas az úgy is tudja magáról, hiszen sok lány tapad rájuk.

2012. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert a lányok panaszkodnak hogy miért nem mernek egyes fiuk kezdeményezni, de más szemében a szálkát sajátjukba a gerendát:D
2012. szept. 6. 21:00
 34/40 A kérdező kommentje:
szerintem annyi csajt szedtem fel amennyit te még20 élet alatt se tudnál haver:D
2012. szept. 7. 08:11
 35/40 anonim ***** válasza:
Persze, azért teszel fel itt ilyen elkeseredett kérdést... :)
2012. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Basszus ekkora lúzer mint a kérdező!

te miért fosod tele a gatyádat ha kezdeményezni kell? Hm? Félsz mi? hogy megvernek azok a csúnya lányok....


Amúgy én kezdeményeztem az exvőlegényemnél aki olyan betoji volt, hogy köszönni alig mert, utána felszedtem és én kértem meg a kezét is! Mert ő még erre sem lett volna képes!

Aztán esküvő előtt 2 hónappal leléptem egy férfival, aki képes volt meghódítani, azóta egy pár vagyunk.


A beszari pasik valahogy az életben is idegesítően 5 éves kisfiúk!

2012. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Túl nagy a pofára esés esélye... :/ De ez minden lánynál így van kb.. :P És utána nézheted azt a hülye fejét egész évben... Maradok a bájos mosolygásnál. :)
2012. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
KI MONDTA HOGY ÉN NEM MEREK MEGSZÓLÍTANI LÁNYOKAT, ne legyetek már ilyen ostobák
2012. szept. 8. 13:13
 39/40 anonim ***** válasza:

Szerencsére vannak lányok akik mernek, aki meg nem azt nem is érdeklem eléggé.

22f

2012. szept. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"A nemi egyenlőség egy nagy baromság (minek lenne egyenlő ha a két nem biológiailag különbözik egymástól?? a jog előtti egyenlőség kell nem nemi egyenlőség), eredménye az elférfiatlanodás. Amire a kedves kérdező is példa:)"


Akkor ne is dolgozz és ne járj egyetemre, hiszen ez nemi egyenlőség lenne, ugyan is a férfinak kell eltartani a családját mert a nő neveli az utódokat, az állatvilágban is így van, a hím vadászik, miért jársz iskolába és miért dolgozol mint egy férfi?!

A nők az egyenjogúságnak csak az előnyeit akarják vállalni, a hátrányait nem! Ez a szomorú igazság, de szerencsére vannak modern nők is akik a hátrányait is vállalják, nekik minden tiszteletem :)

2012. szept. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!