Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött már valakinek az internetes társkeresés? Vagy többnyire csalódás és nagyobb százalékbnan nem igazán működik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 11:32
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

ma 13:16


De de igen gonoszkodsz!!!Mert te kijelentetted hogy neked ez így tökéletes a minden napjaidhoz hogy élni tudjál,de valójában csak hülyítted őket!Igen nem mindenkinek jönnek be a kövér emberek,ezzel semmi baj nincsen,de valakinek meg a vékonyak nem.Ezzel az a baj hogy te levontad a messzemenő következtetést hogy te senkinek nem fogsz tetszen.Hát meg is érdemled ezt a sorsot!A végén lehet hogy egy olyan pasi thülyítesz akinek bejönnél élőben is és a husi combikád és popsid is.Csak vigyázz nehogy estleg az igazit üldözd el így magadtól akinek így kellenél ahogy vagy!Én szóltam..de a te életed,csak tudod lesz idő amikor már a kutyának nem kellesz sem élőben sem interneten keresztül,mert elöbb utóbb mindenki rájön idővel hogy csak játszod a hülye kis játékaidat.

2012. szept. 7. 13:42
 32/43 anonim ***** válasza:

Ebben mi a hülye játék? Beszélgetek és élvezem, hogy szépeket mondanak. De nem ígérek én egyiknek sem semmit.


Te meg. Mert ugye itt azért rólad van szó. Te tettél fel kérdést nem én. Ha férfi vagy és nem csak kisfiú, akkor tudd, hogy mit akarsz! Nem három csajt egyszerre (na az a szánalmas hülyítés igazából). Hanem egyet és ülj be az autódba és tekerj le 600 km-t. Vagy mire vársz? Nem vagy férfi valójában! Nem is akarsz te semmit!

2012. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Nem ez nem hülyítés!!Én ismerkedem!!És én nem tudatossan hülyítem őket mint te,hanme én komoly kapcsolatot keresek és nem olyat és nem azért hogy csak engem dícsérjen!!A kettőnk között ez a nagy különbség!Azért nem megyek le,mert nincs időm!Heti 6 napot dolgozom ami szinte az egész napomat lefoglalja!Így meg hosszú távon nem lehet komoly kapcsolatot kialakíttani hogy ő ott van 600 km-re tőlem.Nekem társ kell nem holmi szeretet ku.rvák mint te!Te egy kis szeretet ku.rva vagy!Ahogy csernus doktor bácsi mondaná!És igen én ezt csináltam 1 éven keresztül egy lánnyal,aki szintén 500 km-re lakott tőlem,rengeteg pénzembe került az egész és sokszor leutaztam hozzá csak úgy meglepetés képpen is.1 évig csináltam teljesen feleslgessen mert a végén kijelentte hogy nem akar semmit már tőlem.Az az 1 év rengeteg időmet és pénzemt elvitte.igaz legalább szexeltünk ha lementem vagy ő jött ami ritkább volt.Fűt,fát ígérgetett mint ahogy te te teszed azokkal a pasikkal.Úgy hogy nekem ne magyarázd hogy ülljek be az autoban mert egy évig azt tettem,vagy vonatoztam 3 hetente egy ilyen ostoba miatt mint te!!

2012. szept. 7. 14:03
 34/43 A kérdező kommentje:
És a baj nem azzal van hogy kijelentette hogy nem akar semmit.Hanem ahogy mind ezt tette!!Úgy hogy fogd be a szádat itt nekem és majd akkor beszélj ha te ezt megteszed egy férfiért és nem csak gép mögűl jártatod a szádat....erről ennyit.
2012. szept. 7. 14:07
 35/43 anonim válasza:
Nekem EDDIG bejött, több mint fél éve vagyunk együtt.
2012. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Többnyire csalódás nagyrészt. Én nő vagyok (és karcsú!)

sok pasi van, de nagyrészt szórakoznak. A többi meg....

2 évig voltam fent, kész röhej az egész!

A pasik ezekre oszthatók:


1. Jóképűbb pasik (szexet akarnak)49%

2. Ronda, alacsony lúzerek komoly kapcsolatot akarnak (49%)

3. 2-3 % a komoly kapcsolatot kereső, intelligens, aránylag normális külsővel rendelkező férfiak.


Ez kb. 100 férfiból 1-3 személy. A többi jól néz ki, de hímribanc, a többi meg szánalmas alak.

2012. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

ma 14:14


Jó akkor én is 3 részre osztom a nőket!


1.Jól néz ki és tudja is magáról,vagy van pasija és csak hülyíteni jár oda a többi pasi.Vagy csak dugni akar!Vagy egyszerűen semmi nem jó neki mert várja a herceget fehér lovon.


2.Komoly kapcsolatot keres,de ő is keresi a pasit fehér lovon!Vagy egyszeráen annyira ronda hogy bottal sem piszkálnám meg!


3.Nem keres senkit csak úgy beregisztrál hogy új embereket ismerjen meg!

2012. szept. 7. 14:24
 38/43 A kérdező kommentje:
Ja és van a 4.kategória amelyin itt az egyik hozzászóló akik arra mennek hogy minnél több pasit toborozzanak maguk köré és minnél többet hülyíthessenek hogy elmondhassák hogy megkapták a napi bókot ahhoz hogy elemükben legyen és ku.rva jó csajnak érezhessék magukat!
2012. szept. 7. 14:26
 39/43 anonim ***** válasza:

Nekünk bejött ...nagy csalódás után 27 évesen regisztáltam föl egy ilyen oldalra először teljesen poénból...

aztán írt a mostani párom , msnre felvett és beszélgettünk pár napig, taliztunk és azóta együtt :)

Fontos a gyors személyes találkozó ha szimpinek találod a másikat hogy ne építs légvárakat, illetve az őszinte bemutatkozó szöveg, és szerintem illik egy rendes friss egész alakos ( ruhában természetesen ) fotót felrakni hogy tudja a másik mire számítson...szerintem így fer és működőképes a dolog.

2012. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

:ĐĐĐĐĐĐĐ

Ennyire könnyű kihozni belőled a trágár, ordenáré ostoba bunkót?

Még egy icipicit sem kellett hozzá megerőltetnem magam.

:ĐĐĐĐĐĐĐ

2012. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!