Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejött már valakinek az internetes társkeresés? Vagy többnyire csalódás és nagyobb százalékbnan nem igazán működik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 11:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Bejött. Egyből járni kezdtünk, mivel nem is lakott messze, csak 25 km-re. Több, mint 2 éve alkotunk egy párt, 1 év után összeköltöztünk.

De előtte volt csalódásom is, ami miatt már nem bíztam a netes ismerkedésben. Aztán egy munkahelyi csalódás miatt mégis beregisztráltam, rögtön megismertem őt.

2012. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

ma 12:39



OO ha tudnád hogy nem suttyó vagyok és hanem 28 éves és igen nem számítt a kinézet,nálam is fontosak a belső értékek de azért első körben azért mész oda valakihez mert a megtetszett a külseje nem de?Mert nem látsz bele a belesejében...

Amúgy nem tudom mit beszélsz itt hogy nem a külső számítt,de ennek ellenére ismeretlenül le suttyózól..kicsit ellentmondásos.

2012. szept. 7. 12:41
 23/43 anonim ***** válasza:

"Nem érdemes. Én is beszélgetek 600km-re lévő pasival két hónapja. Egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy valaha találkozni fogunk. Jólesik, hogy istennőnek tart így messziről. Közelről nem tartana annak. Úgyhogy addig jó, amíg csak skype, sms van...


És igen. Kövér vagyok. Az életben semmi esélyem. A neten legalább 1-2-3 hétig, hónapig udvaroltatok magamnak. Ettől nyerek energiát a mindennapokhoz."



Én is kövér vagyok és voltam, mikor a páromat megismertem. Értem, amit érzel. Volt egy srác, kinézett, hamar talizni akart, majd a szemembe mondta, hogy nem jövök be neki, de persze dugni azt akart volna. Vannak ilyenek. Elküldtem a k*rva anyjába.

De páromnak kellettem úgy is. Sose rejtsd véka alá a külsőd. Én megmondtam mindenkinek kerek-perec, hogy milyen az alkatom (80 kg körül voltam).

2012. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
12:31: remélem ezt majd kamatostul visszakapod az életben. engem az ilyen hülyítések tettek tönkre!!!
2012. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

és persze a hülyítős kövér nő lesz az áldozat a végén... sejthettem volna.


semmit nem tesz, hogy fogyjon, mások érzésével játszik, de őt kell sajnálni, mert kövér.


nem szeretem ezt a hozzáállást! sok mindent elárul egy emberről...

2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

ma 12:46


Persze hogy vissza kapja!!Isten nem ver bottal.Nekem is volt dolgom egy ilyen szánalom kupaccal,az is egyszerre 20 f.aszit hülyített velem együtt a neten keresztül.Csak aztán elöbb utóbb mindenki rájött,most már nem írogat senki és a kutyának nem kell a való életben,pedig nemkem is kellett volna ő,mert igaz nem volt bomba nő,de valami megfogott benne.Most kicsit magányos szegény..de hát ő alakította így.Nyugi az ilyenek vissza kapják ne félj te attól!

2012. szept. 7. 12:50
 27/43 anonim ***** válasza:

igen, úgyhogy az ilyenekkel kell vigyázni, mert ha ezeket mellre szívja az ember elég hamar tönkre megy.


nekem is rosszul esik nagyon ha egy lány hirtelen abbahagyja a beszélgetést, és még csak magyarázatot sem ad a tettére. ha ezeket mind magára veszi az ember, belerokkan!

2012. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Ó, a kis sportos suttyó. Ha tudnád, mennyire nem a kinézet számít!



Mondod te!Mert gondolom a kutyának nem kellesz a kinézeted alapján...meg ez a beszólás alapján még belsőleg is egy nagy nulla lehetsz..Az hogy jól nézel ki az csak egy plusz ha még rendes is vagy.Mert nekem az jön le hogy aki jól néz ki az alapban egy szemét..jéézuusom.

Én meg erre azt mondom hogy aki kövér,az egy rohadt szemét gonoszkodó rossz inulatú kisebbség érzésekkel teli tűzdelt ember.Aki jól érzi magát a bőrében az nem fog gonoszkodni.De a gonoszkodás általában a kövér emberek jellemzője akik a saját önbizalom hiányukat más emberen akarják levezetni.Erről ennyit

2012. szept. 7. 12:57
 29/43 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki megkavarta az állóvizet. A kövér nő.


Nem hülyítek és nem gonoszkodok. Kedvesen, normálisan beszélgetek. Ezek alapján sokan elájulnak és belémszeretnek. Skype-on látják a felsőtestem is. Az is rendben van. Még mindig isteni vagyok.


Csak aztán találkoztam egyikkel-másikkal és élőben megjegyezte, hogy nagy a fenekem és vastagok a combjaim. Túl nagydarab vagyok. Így nem jövök be. Csalóka volt a kép, meg a kamera...de azért ha már itt vagyunk leszo.hatnám.


Na most akkor ki a szánalom? Ő aki hazudott magának, hogy a belső értékek a fontosak vagy én?


Szerinted miért nem akarok már találkozni velük, csak beszélgetni? Hát pont miattatok kedveseim. Szenvedjetek csak. Nekem most pont jó így.

2012. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

lényegében megérdemelted hogy olyan férfiakkal találkoztál. és egy dolog vigasztal, tudod mi? az hogy idő múlásával egyre értéktelenebb leszel a pasik szemében :)


és 40-50 évesen már csak egy fiatal szép lány képével tudsz neten ismerkedni. és minden nap egyedül fogsz hazamenni a lakásodba, mert egy ilyen rosszindulatú, önző embernek soha nem lesz párja :)

persze akkor a keserűségtől még rosszabb leszel, és a sok egyedül töltött karácsony még jobban megmérgezi a lelked. nem irigyellek az biztos.

2012. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!