Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolat 21-26 évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat 21-26 évesen, tényleg a legszebb éveink elpazarlása?

Figyelt kérdés

Tizenévesen, vagy iskolásként az ember még nem független, vagy a szülők miatt, vagy amiatt hogy nincs teljes keresete. Ezekben az években sokan úgy gondolják, hogy kiélték magukat, rengeteg bulin, hülyeségen, pasin/csajon, egyéjszakás kalandon túl vannak már. Viszont ez nem pótolja azt ami később jön. Az igazi élet ott kezdődik amikor valaki függetlenül egyedül él, van saját pénze mindenre, nem parancsol neki senki, nem kell beszámolnia senkinek a tetteiről. Ezek az évek jók igazán tapasztalatszerzésre, kalandokra, utazásokra, az álmaink és céljaink megvalósítására.

Később jön a házasság és gyerek, az újra egy erős kötöttség, úgy mint tizenévesen, az ember megint nem független többé. Szóval ez a pár független évecske van csak, amit ki kellene használni teljes egészében, nem pedig egy komoly kapcsolatra, együtt élésre elpazarolni. Ezért nem értem azokat akik a szülői házból, egyből a párjukkal költöznek el, egyik kötöttségből a másikba ugranak. (Azokra gondolok akik anyagilag is megtehetnék hogy egyedül, most nem ez a téma.)

Amúgy mindezt lányként gondolom így, ennek a korosztálynak az elején járok.


2012. szept. 7. 11:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
És én sem létesítettem szexuális kapcsolatot idegennel, de semmi bajom nem lenne vele, mivel mindenki azt csinál amit akar, és nincs jogunk lenézni egymást.
2012. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetemi buli nem ennyire kardinális kérdés. Van szociális életem a bulik nélkül is (sőt, általában a szórakozóhelyeket is messze kerülöm, a barátaimmal együtt, így is túl sok az olyan kép a közösségi oldalakon, ahol sorfalhányás látható egy-egy jól sikerül buli után), nekem nem jelent kikapcsolódást (ellenben jól lehúzzák az ember pénzét vele, még a hallgatóknak is olyan áron adják a jegyet, hogy elkerekedik a szemem). De ha járnék is, még mindig nem értem, miben gátolna meg a komoly kapcsolat :) Párral is lehet buliba menni, legfeljebb nem flörtölget az ember. Nem tudom megérteni azokat, akik a kapcsolatot börtönnek hiszik.
2012. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó , ez te vagy.Most ezen már tényleg nem veszünk össze, hogy kinek mit jelent a szórakozás és a kikapcsolódás. Miért a mozi nem drága? Vagy elmenni bowlingozni? Hát nem olcsóbb mint elmenni bulizni. És még szép, hogy kérnek pénzt a hallgatóktól is...valamiből csak meg kell élniük...
2012. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
De itt a baj...lehet kultúráltan is bulizni..csak aki nem jár, az azt hiszi, mint te is, hogy minden arról szól, hogy mocsok részegre isszuk magunkat és fetrengünk a saját hányásunkban...hát nem.
2012. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nem veszünk rajta össze :) Egyébként én a saját egyetememnek a bulijaira értettem, hogy erről szól, mert sajnos tényleg, kritikán aluli a színvonal. A jegyár meg duplája egy mozinak, így naná, hogy inkább a mozi :D
2012. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
más egyetemek bulijára is ellehet ám menni :)
2012. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!