Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért teszitek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért teszitek ezt a lányokkal?

Figyelt kérdés
Flörtöltök velük, elhívjátok őket randira, legkésőbb három hét múlva a lányok lefekszenek veletek, és ti kidobjátok őket.
2012. szept. 7. 13:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Azért meg a pasik ribancok. A lányoknak meg csak annyit kell csinálni, hogy "húzni a pasi fejét" 3-5 hónapig legalább... persze addigra a hímribanc lelép, a maradék meg azt mondja hogy a csaj csak "húzza az agyam"...


Tehát egyik sem jó, mert mindig a lány a szemét. de ha inkább választani kell, akkor az időhúzás a jobb, így a hímribancokat jól kilehet szűrni!

2012. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
bár a pasik mindenhogy ribancok...
2012. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egészen így van, hogy aki 3 hét után odaadja magát, azt egyből dobják. Én az előző barátnőmmel már 2 hét után lefeküdtem, mégis 2 évig tartott a kapcsolatunk.
2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nyugi azért néha kellünk a nőknek, még sem mutathatnak be mindig egy elemet az anyjuknak.
2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 mmano88 ***** válasza:
100%

Én még sosem jártam így. :) Lehet velem van baj. :D


23N

2012. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

# 11


Na megszólalt a feminizmus nagy vezetője! Mondd csak, neked volt már barátod? (Ha nem, egyáltalán nem csodálom!)

2012. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha járni akarsz valakivel, akkor kicsit hagyj időt megismerni őt.

És nem minden fiú ilyen, hidd el. Sőt, van aki már a közös házatokat tervezi, mielőtt a vezetéknevedet megtudná.

De akárhogy is, nem éld bele magad semmi komoly dologba három hét után. Ha lazább lennél, akkor azt mondanád, hogy volt egy kalandom és kész.

2012. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
hímribnc? Ez egy új irányzat vagy mi a tököm, én még nem hallottam róla, pedig férfi vok :D
2012. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 ASOT ***** válasza:

13-as!


igen ez így van. De ez már egy teljesen más kérdés :)


Az már az, hogy "miért nézik rib@ncnak azokat a nőket akik 1 hét után már lefekszenek a pasival (vagy csak szexelnek és nincs kapcsolat)"

---> őket sem nézi mindenki rib@ncnak.


Nálam sem telt el soha 1-2 hétnél több idő míg nem volt szex, és még is hosszú kapcsolat volt.

2012. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
93%

Először is ne általánosíts!


Férfi és nő között nagy különbség, hogy a nőknél a szexuális és érzelmi vonzalom együtt jár, a pasiknál nem. Ergo ha egy nő találkozik egy jóképű, vonzó, ám segg hülye és tahó sráccal, feláll a randi közepén és hazamegy. A férfiak nagy részénél egy gyönyörű, de buta és elkényeztetett liba (ne érts félre kérdező, nem rád értem, csak egy példa) esetén pusztán eldől, hogy nem lesz belőle komoly, érzelmi kapcsolat, az nem, hogy semmilyen.


Esetedben kérdező ez azt jelenti, hogy az említett randikon fordított helyzetben de diszkréten közölted volna, hogy nem lesz második randi, a srác viszont eldöntötte, hogy tőled csak szexet szeretne (ezért lesz második randi, habár járni nem akar veled). A megoldást keresheted ott, hogy lebunkózod az összes pasit pusztán azért, mert olyanok amilyenek, vagy elgondolkozhatsz azon, hogy miért nem tartott téged különlegesebbnek.

2012. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!