Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért teszitek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért teszitek ezt a lányokkal?

Figyelt kérdés
Flörtöltök velük, elhívjátok őket randira, legkésőbb három hét múlva a lányok lefekszenek veletek, és ti kidobjátok őket.
2012. szept. 7. 13:59
1 2 3
 21/26 MadameViciouse ***** válasza:

Egyébként 3hét után is lehet sejtésed,hogy mire megy a fiú,ha kicsit is figyelsz.

Miről beszélget veled,érdekli-e a családod,érdeklődési köröd stb vagy csak csókolgat egész nap,fogdos és nagyjából lesz*rja,hogy milyen vagy valójában.

Persze vannak nagy "színészek" is,de azért az ritka:D

2012. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom minek kellett lepontozni engem, amikor annyit akartam csak kifejezni, hogy nem kellene lefeküdni már 3 hét után a srácokkal...epic fail.
2012. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mert megtehetik?

Azért, itt nem csak a férfi a bűnös... Igen, gonosz tahó, hogy csak erre használ téged, de te- már ne is haragudj- naiv kislány vagy, hogy ezt hagyod. Kicsit okosabb lennél, akkor már kb 2 nap után lazán le lehet venni, hogy mire utazik a pasi. Ha te ezt nem veszed figyelembe/tudomásul, akkor ott nem csak az ő szándéka a rossz, hanem a te butaságod is. Elvégre, ha valamit nem akarsz, akkor azt nem hagyod. Ennyi.

2012. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ergo ha egy nő találkozik egy jóképű, vonzó, ám segg hülye és tahó sráccal, feláll a randi közepén és hazamegy."


Te hol élsz?

2012. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Te hol élsz?"


Ha most a "csajoknak csak a bunkók kellenek" közhelyet szeretnéd boncolgatni, akkor inkább hagyjuk.

2012. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 MadameViciouse ***** válasza:

Én pl ha tahó és h*lye sráccal randiznék felállnék és lelépnék.

Ha velem nem bunkó,de alapjáraton nagyképű és nem lehet vele beszélgetni,mert semmihez nem tud hozzászólni,akkor kibírom a randit,de többet nem találkozunk,ha velem is bunkó akkor vagy lelépek,vagy ráborítom az asztalt:D

2012. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!