Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Magyarországon helyes rocker pasik?

Figyelt kérdés
(Az is lehet h csak rossz környéken lakok..)

2012. szept. 7. 20:54
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
90%

3.


Vannak ilyen egyedek a rockerek között, de nem kéne ennyire általánosítani. Én nagyon sok rendesen ápolt rockerrel találkoztam. És jó magam is annak tartom magam. Mi a bajod az egyszínű pólókkal? Nekem csak olcsó ruháim vannak és tök jók, nagy részük egyszínű mert nekem csak az tetszik. Persze hogy régi fekete farmert használok, mert a mai "ruhák" többsége undorító és nekem nem kell egy DIREKT kikoptatott kék farmernek nevezett valami, amúgy meg mi a bajod a feketével? Szerintem elegáns és férfias. 19/F

2012. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
ja és akiknek feltűnést keresi azok a rózsaszín páwa fiúcskák akiknek eszem a szívét... én rocker vagyok és szentem nőies vagyok.
2012. szept. 7. 21:08
 13/49 atilis ***** válasza:
36%
Az összes rocker ilyen.
2012. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
77%
És sok hülye idióta még fel is pontozza a homárt... :D
2012. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Mégis, mi ebben a nőies?


[link]


[link]

2012. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
Az első nem rossz XD. A másodikról nem nyilatkoznék LOL.
2012. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
21%

Én meg általánosban úgy hallgattam az ilyen zenéket, pl. pokolgépet, hogy akkor adták ki a lemezt, meg alicecoopert stb., de aztán kinőttem belőle, és velem együtt sok rocker/metálos osztálytársam is, ezért úgy látom, hogy aki felnőtt korára még mindig ezt az életformát viszi, az leginkább infantilis.

Ennyit a szimatszatyorról, katonai bakancsról, málhazsákról, amikről sokan azt se tudják, hogy mire való igazából!

36F

2012. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
74%

Ezekben neked mi nem nőies, kedves b*zi?


[link]


[link]


Milliószor ízlésesebbek, mint a mai k*rvás forrónacik, cicagatyák.

2012. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 7 évembe telt, de megtaláltam a nagy rocker Ő-t amilyeneket szinte csak a tvben látni... :P Soha nem gondoltam volna, hogy találok ilyet, amire mindig is vágytam. El sem akartam hinni amikor összejöttünk :D

Izmos, szélles vállak, hosszú dús barna haj, 185cm, kék szemek.

Öltözködés: divatos koptatott farmerek, dzsekik, ingek, márkás cuccok, szóval szeret divatozni is :) gitáros, nem igénytelen, mindenhol borotválkozik, parfümözi magát. :)

én 23/L ő 26/f

2012. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
52%
A 19. igazat mond. A b*zik tartják csak azokat nem nőiesnek.
2012. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!