Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Magyarországon helyes rocker pasik?

Figyelt kérdés
(Az is lehet h csak rossz környéken lakok..)

2012. szept. 7. 20:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Az Istenért...Könyörgöm...Szálljanak már le mindazok a rockerekről,akik tisztában sincsenek a stílusukkal sem az életvitelükkel....Attól mert egy-kettőnek zsíros a haja az kit érdekel? Az ő baja....Majd megoldja,,és azok akiknek nem az? Akik adnak a megjelenésükre? Azokat is békén lehet hagyni...Megvan a saját stílusuk,nekik így jó...akkor minek kell beleszólni? Elegem van már,és szerintem nem csak nekem,hogy kb minden egyes kérdésnek a második válasza az "Hogy így a rockerek,,,,meg úgy...így büdösek meg emez-amaz....Jó lenne ha mindenki a saját dolgával foglalkozna....Tisztelet a kivételeknek,akik normális válaszokat adtak!!!!!
2012. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
Szerintem is le lehet szállni rólunk! Amúgy meg végül is a zene a legfontosabb ebben az egészben. Én például már 7 éve gitározom rendszeresen zenesuliban, meg otthon szoktam elektromos gitározni, és nekem ez nagyon sokat jelent. Már maga a zene, és a rock és gitározás iránti szenvedélyem. Régebben sokat hordtam feketét is de akkor a fiúk sem néztek meg annyira. Aztán elhatároztam hogy elmegyek a lányosabb holmik felé (persze csak rockosan nőies), mert hogy őszinte legyek azok is nagyon tetszettek, és így jóval megnőtt azon férfiak száma akik megnéznek. Az engem is érdekelne hogy hol találhatnék csak 1 olyan rocker srácot aki aranyos, őszinte, megbízható és humoros is mondjuk. Remélem legalább később összejön :) 15/L
2012. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Utolsó, Debrecenben és környékén találhatsz, erre még viszonylag sokan is vagyunk :)
2012. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
Köszi a tippet! ;)
2012. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2012. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


nem magyarok de na.... :D

2012. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Én az vagyok...:D...Hol laksz?:d
2014. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
A könnyűzenében világéletemben a raprock/numetal jött be. Mégsem viseltem soha csoporthoz tartozást kifejező ruhadarabokat, erre nekem 15-20 évesen sem volt szükségem. Sőt, igénytelen sem voltam soha. 40 éves docensként meg már hová növesszem a hajam? (Örülök, hogy nem kopaszodom).
2017. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Én még nem is láttam olyan rocker pasit, aki nem helyes.

25/L

2017. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!