Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Magyarországon helyes rocker pasik?

Figyelt kérdés
(Az is lehet h csak rossz környéken lakok..)

2012. szept. 7. 20:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
37%

Na gyerekek, középiskolában és főiskolán is voltak rocker csoporttársaim. Rockkocsmában is jártam jó párszor.


Igényes rockert még nem láttam, de olyat már igen, aki a rocker társát is le igénytelenezte. Az általam ismert és látott embereknek 1 kivételével hosszú zsíros haja volt. Kevesen hordtak kecskeszakállat vagy szakállat. Egytől-egyig feketében jártak. Sőt, egész héten át csak feketében láttam őket. Mint akinek nincs másik ruhája. Ócska szimatszatyrot, gyakorlót, télen-nyáron bakancsot, kitűzőket, felvarrókat hordtak. A nagy részük úgy nézett ki, mint egy drogos csöves.


Volt olyan köztük, aki már de. 11-kor bűzlött a piától.

Igen, vannak akik drága dolgokat hordanak. (pl.:márkás acélbetétes) Vannak olyanok is, akiknek csak 1-2 ilyen kiegészítőjük van. És olyan is, akinek nincs.

Voltak, akik ki is festették magunkat (fiúk!).

Többségük számára az érthetetlenül hörgős és gitár riffekel teli szerzemény volt a kedvencük. Aki nem szerette ezt, azt kinézték.

Az ivászat az nagyon ment. Egy éjszaka több tízezer forintot is elittak. Ezen kívül koncertekre azért jártak, hogy ihassanak és pogózhassanak, lényegében ebben ki is merült számukra a buli. Az a menő hely(fesztivál/koncert), ahol dagonyázni, piálni, hörögni, és nem utolsó sorban nemzeti érzelmű zenekarok vannak. És lehetőleg olcsó legyen.


Az ilyen Arénás nevesebb előadók koncertjére el sem mennek, az már nem dívik, azt aki ide menne lesajnálják. (személyes tapasztalatom néhányuktól)

És elmaradhatatlan az a nevetséges ördögvilla.


A rocker csajok - akiket láttam - többségében feketére kihúzott szemmel (némelyik a pandára hasonlított), szájjal, körömlakkal szaladgált szintén bakancsban.

A posztolt képek egy koncerten megállják a helyüket, de a hétköznapokban nem.

2012. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
45%

22.


Sikerült leírnod a legrosszabb alfajt, most büszke vagy? Mind ezek nélkül is lehet rocker az ember, nem feltétlenül járnak ezek a dolgok mellé, de látom manapság csak az általánosítás megy, gratulálok!

2012. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
72%

"Ezeknek az embereknek nem csak az öltözködésük nulla, hanem az életstílusuk is."


Mert a diszkóban és különböző szar helyeken lévő fiatalság ugye jól csinálja a wc-ben történő szopást és drogozást, mi? Meglehetne nézni, hogy mennyi drogos van rockerek és a többi állat között.

2012. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
irigyellek 23/L:)
2012. szept. 7. 21:54
 25/49 anonim ***** válasza:
71%

Rocker férfiakon kívül én más férfit még nem nagyon láttam vonzónak...

És ne az idióta "lázadok-és-rocker-vagyok" jellegű tinikből induljatok ki, akik sokszor valóban még fürödni sem képesek és csak pénzért járnak haza, hogy aztán azt is eligyák következő este (testvérem sokáig járt ilyen körökbe sajnos).

Győri születésű vagyok, na, ott aztán rengeteg igazán jóképű, férfias, abszolút normális megjelenésű rocker fazon szaladgál az utcákon, kislányként is sírtam már a gyönyörtől, komolyan.

Most Pesten élek, és itt is akadnak azért, főleg az ELTE-n szoktam rengeteget látni, legtöbb informatikus, és bitang jól néznek ki :) Egy sem szaladgál igénytelenül vagy olcsó öltözetben, illetve zsíros hajjal (láttam én már olyan hajzuhatagot, hogy bármelyik nő megsárgult volna az irigységtől - én is, pedig nem panaszkodhatok).

Mellesleg:

1. Az olcsó öltözet egy dolog, a pénztelenség nem szégyen, csak az ápolatlanság az.

2. Egy jobb minőségű bakancs vagy bőrkabát stb. nem két fillérbe kerül ám...Sima zenekaros vagy jobb anyagú fekete pólók is min. 5000-be kerülnek, de olyanok is, évek múlva is vállalhatóan néznek ki, tapasztalat.

24/N

2012. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
51%
Eddig az összes rocker pasi helyes volt, aki velem szembe jött:D
2012. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
én pesten járok suliba és még nem sok helyessel találkoztam..:/
2012. szept. 7. 22:04
 28/49 anonim ***** válasza:
Gyere Árkádtól kifele a főút mentén :D
2012. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Én is pesten járok suliba, de egy rocker lányt nem láttam eddig. Vagy csak én vagyok rossz iskolában. 19/F
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
29-es szintén! :D
2012. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!