Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek Magyarországon helyes rocker pasik?

Figyelt kérdés
(Az is lehet h csak rossz környéken lakok..)

2012. szept. 7. 20:54
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Rocker lányok 20 alatt elvétve vannak már, a p*csák kiszorították őket. Ezért vagyok én is bajban...
2012. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Akkor is elmehet a fenébe néhány tag még ha nem is akar...
2012. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam mind végig, de csak jelzem, hogy kitöröltek eddig egy komit:S :D (Nem az enyém!) Na, szóval, a 29-es mostmár 28-as lett:D:D
2012. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az enyémet törölték...a kirekesztő jellegű kommentek persze maradhatnak, amely ezeknek hangot ad az nem...És még azt mondják szólásszabadság van...:D
2012. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Uhh :S
2012. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Az enyémek még megvannak, annak ellenére, hogy a kirekesztés ellen írtam :D.
2012. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki rocker, nem kell ackó-backóban járkálnia bőrkabátban, kifestve. Én is rock hívő vagyok, és magasszárú vászon dorcó, hosszú farmer+oldallánc, bőr karkötő a stílusom. Ez egy ilyen lazábbik változat, de lejön az illetőről így is, hogy neki a rock az isten. Főleg gitározok is...A rocker lányok speciel beindítanak..a fekete körmök, hosszú barna vagy fekete haj, barna szem+a leányzó fél vagy egy fejjel kisebb nálam. Nem szeretem a szottyadt gatyát, nézzen ki nőiesen(pl. feszes farmerban) és nem bakancsban, hanem dorcóban vagy sportcipőben.
2012. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%

"nézzen ki nőiesen(pl. feszes farmerban)"


A nadrág aztán állatira nőies.

2012. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

14/38

Értelmezési gondjaid vannak? A 3/38-as azt írta, hogy NEM búza.


22/38

Te sem tudsz értelmezni, ugyanis azt írtam, hogy az általam EDDIG látottak/ismertek alapján írtam le a véleményem.

Vagy el kell hörögni, úgy jobban felfogod?

2012. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Nem szoktam rockernek nevezni magam, de hosszú, világosbarna hajam van, hard rock, punk rock és metál zenekarokban szoktam basszusgitározni, és nagyjából csak ilyen zenéket hallgatok. Azt nem tudom megítélni, hogy helyes vagyok -e, de azért volt már pár (rocker) csaj, akiknek tetszettem. Ha szeretnél ismerkedni, írj privátot! :)
2012. szept. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!