Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne, hogy a barátnőm lehet leszbikus?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel, van hogy kézen fogva járkálunk a suliban, néha az utcán is.. én felőlem csak hülyeségből, de valamikor össze kulcsolja a kezeinket..sokszor megpuszil, de naponta kb. 5ször, ami kicsit furi.. beszéltünk már a leszbikusságról, de nem olyanról hogy elfogadjuk-e az ilyet, csak megbeszéltük xD tudom kicsit érthetetlen amit írok, de most kicsit kétségbe vagyok esve, nem-e érez valamit irántam. Mondták már ránk hogy leszbik vagyunk, de erre csak úgy reagált, hogy "mi legalább ilyen jó barátnők vagyunk, és ettől még nem vagyunk azok. Nem akarom kérdőre vonni, mert ez elég kevés bizonyíték hogy rávágjam hogy leszbi.. ti csináltok ilyeneket a legjobb barátnőtökkel? Ez normálisnak számít?

14/L



2012. szept. 7. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az álmokat nem "szóról szóra" kell fordítani :)
2012. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!