Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majd valamikor eljön az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd valamikor eljön az én időm is? Lányok?

Figyelt kérdés

Főiskolát végeztem, most már dolgozok, rendszeresek edzek, és igyekszem magam mindenféle téren fejleszteni.

Igaz nem vagyok magas, hanem teljesen átlagos magasságom van. Helyes vagyok, nem vagyok ronda sem.

És komoly kapcsolatot szeretnék.


Egy hibám van: nem vagyok szórakozós, bulizós típus. 24 éves korom ellenére inkább olyan vagyok mint egy 30 éves: a barátaimmal találkozgatok szabadidőmben, közös programokat rendezünk, de nem a szombat esti bulizás a cél.


Elméletben ugye minden nő ilyen pasira vágyik, csak hát a gyakorlat nem ezt mutatja.

A korban hozzám illő lányoknak talán nem vagyok túl izgalmas a rendezett életvitelem miatt.


Természetesen már volt párkapcsolatom, nem ezzel van a probléma.


Majd lesz olyan idő, amikor lesz majd barátnőm (komoly kapcsolatra) csak várnom kell?


2012. szept. 9. 18:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
az idő mindent megold.. :)
2012. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ezt nem tőled vadidegen emberek fogják megmondani. Másrészt az is sokat elárul, hogy azt hiszed ez a véletlenen múlik...
2012. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
ha most 25 vagyok mennyit kell még várnom kb. hogy érdemes legyen újra elkezdenem ismerkedni?
2012. szept. 9. 18:52
 4/41 anonim ***** válasza:
Lesz. Mikor betöltöd a 30-at. Én sem akartam elhinni, pedig mondták régen, hogy amennyire tesznek rám a csajok, annyira fogom őket érdekelni, ha idősebb leszek.
2012. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
és ha betöltöm a 30at akkor is van esélyem gyermektelen nőkkel ismerkedni?
2012. szept. 9. 18:58
 6/41 anonim ***** válasza:

hát akármit mondanak, én örülnék, ha találnék egy ilyen pasit...

18L

2012. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
6: ezt akkor is így gondolnád, ha egy ilyen pasi állna előtted?
2012. szept. 9. 18:59
 8/41 ASOT ***** válasza:

Mivel már volt, így szerencsére nem annyira tragikus a helyzet. És nem lehet túl nagy gond.

Ha nem lett volna akkro jöhetne több millió kérdés, h 25 éves korod ellenére miért nincs....


Az ismerkedést tekintve , ne siess el semmit, ne vágj egyböl a közepébe, szépen lassan, derítsd fel a terepet a lány körül, majd a szokásos vedd fel vele az első kapcsolatot h egymásra néztek figyelitek egymást, ő figyel e, aztán köszönsz és ha ugy látod van esély akkro odamész hozzá, aztán elvileg beszélgettek, de légy türelmes szépen lassan ismerd meg minél jobban mielőtt még azt terveznéd h megkéred a kezét.


Szóval légy türelmes de ne várj arra h a szádba repül a sültgalamb...tenni is kell....

2012. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 ASOT ***** válasza:

amúgy meg az emberek itt is és máshol is természetesen jokkal kecsegtetnek h ilyen meg olyan szuper vagy.


Mondani mindent könnyű de élesben mindig nehezebb. ÉS óriásit változhat az ember egész addigi látása gondolata.


Amit írtam előbb az is ilyen, de vedd csak tippnek ötletnek.

2012. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
ASOT amúgy, te valami pszihológus vagy, vagy mi? Már viccen kívül kérdezem, meg nem beszólás akar lenni.
2012. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!