Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majd valamikor eljön az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd valamikor eljön az én időm is? Lányok?

Figyelt kérdés

Főiskolát végeztem, most már dolgozok, rendszeresek edzek, és igyekszem magam mindenféle téren fejleszteni.

Igaz nem vagyok magas, hanem teljesen átlagos magasságom van. Helyes vagyok, nem vagyok ronda sem.

És komoly kapcsolatot szeretnék.


Egy hibám van: nem vagyok szórakozós, bulizós típus. 24 éves korom ellenére inkább olyan vagyok mint egy 30 éves: a barátaimmal találkozgatok szabadidőmben, közös programokat rendezünk, de nem a szombat esti bulizás a cél.


Elméletben ugye minden nő ilyen pasira vágyik, csak hát a gyakorlat nem ezt mutatja.

A korban hozzám illő lányoknak talán nem vagyok túl izgalmas a rendezett életvitelem miatt.


Természetesen már volt párkapcsolatom, nem ezzel van a probléma.


Majd lesz olyan idő, amikor lesz majd barátnőm (komoly kapcsolatra) csak várnom kell?


2012. szept. 9. 18:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

"és ha betöltöm a 30at akkor is van esélyem gyermektelen nőkkel ismerkedni?"


Persze. Legalábbis nálunk a munkahelyen rengeteg olyan nő van, aki "szingli" és még nem volt házas.

2012. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 ASOT ***** válasza:
csodálatos :)
2012. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
20as: most mondhatnám azt, hogy nyitott vagy az ismerkedésre, de sajnos azt kell hogy tapasztaljam, nem hiába a "problémás" pasikra buknak a nők.
2012. szept. 9. 20:00
 24/41 A kérdező kommentje:

ASOT: az első válaszodra reagálok.


Szép volt, amit leírtál. És felettébb hasznos!

Igaz én már túl vagyok ezeken a dolgokon, tudom hogyan működnek a dolgozok, úgyhogy részemről semmi új nem volt benne.


Csak néha rémisztő, hogy azzal amit kvázi ide leírtam a kérdés alá, elijesztem a nőket. Esküszöm, ha olyan lennék mint egy átlagos pasi, akinek nem okoz gondot a csajozás, csak fogatlan, vagy kövér vagy kopaszodó, akkor kevésbé szaladnának el tőlem a lányok, mint így.

2012. szept. 9. 20:03
 25/41 A kérdező kommentje:

21: remélem majd fogok olyan nőkkel találkozni, akik egy komoly, mindezek ellenére szenvedélyes, romantikus kapcsolatra vágynak.


(azért írtam ezt bele, mert nem azt értem komoly kapcsolat alatt, hogy úgy élünk egymás mellett mint egy aranyos nyugdíjas házaspár, hanem úgy mint két fiatal, annyi különbséggel, hogy semelyikünk sem átmenetinek tekinti a kapcsolatot, vagy ugródeszkának a másikat...)

2012. szept. 9. 20:05
 26/41 ASOT ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy az egész egy elmélet!


elméletben te ugy gondolod a dolgokat, elméletben a nők ilyen pasit keresnek, elméletben megvalósul amit itt írnak neked, és benned is csak elméletben megy végbe a dolog.


Csak változtatni nem könnyű. De ha nem próbálod meg akkor ki sem derül.


szerintem nálad is az a baj h durr bele a közepébe, kicsit lassabb tempót kéne diktálnod.

2012. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy "gyors" a tempóm. Igaz erre még egy lány sem panaszkodott...


Miben kéne szerinted változnom? Nem tudok és nem is akarok rosszfiú lenni hogy bejöjjek a lányoknak...

2012. szept. 9. 20:16
 28/41 ASOT ***** válasza:

hát nem könnyű olyan lányt sem találni aki frankón elmondaná h mi is volt veled a gond....


vegyünk egy normális ismerkedést, ami nem neten van.

1-es fázis megtalálod a lányt

Helyszín: egy nagy bevásárlóközpont


Fogod a kosarad járkálsz, meglátod h nem bírja levenni magasról azt az üdítöt és nehézkes számára, odamész segítesz, megköszöni, megkérded segíthetsz e még valamiben, ha nem akkro nem, akkor megmondod h ne haragudj még be sem mutatkoztál bemutatkozól jobb esetben ő is, és beszélgetsz vele pár szót akármiről mit főz este vagy tökmindegy, és megkérdezed inna e veled vásárlás után egy kávét.

Jó tételezzük fel , hogy eljutsz odáig h másnap randi.

2-es fázis - Megismered.

- együtt ötltötök pár órát sokat érdeklődsz iránta de felejtsd el hogy hány exe volt meg ilyenek, meg azt is h milyen pasik jönnek be neki meg hasonlók mert ha nem jönnél be akkor randiba se ment volna bele sőt kávéba sem.

Ismerd meg a belső értékeit tulajdonságait mire vágyik mit utál mit szeret mit nem,

ÉS magadról viszont, csak LASSAN légy óvatos ne mondj sokat ne beszélj túl részletese, ha kérdez válaszolj rá röviden.

Légy érdekes a számára , olyan akinl várja h mikor látja legközelebb h mást is megtudjon rólad.

3. fázis- sikerült a randi meg akar ismerni és feltételezett a kapcsolat

- folytatod a találkozásokat, de egyenlőre elég heti 2 találka , és max 8 óra egy nap. őt kérdezd és te továbbra is csak tőmondatokban válaszolj.

Ja és persze DÍCSÉRD MEG MINDIG! h milyen csinos milyen szép ez a ruha megy a hajához a szeméhez, kiemeli a vonalait hasonlók...:)

ÉS ne egy lakásban ücsörögjetek vidd el kirándulni az nem kerül sokba .


Szóval szép lassan ismerd meg ismerd ki, a kezét gyengéden 3. találkozáskor már megfoghatod, a csókkal pedig várj, várj arra a pillanatra mikor egymás mellett ültök fogod a kezét (vagy álltok és nézelődik lefelé és várja h vajon mi lesz akkor megcsókolod.

(Remélem nem kell leírnom hogyan :))


Vidd be az életedbe fokozatosan.

Ekkor már ha ő hajlik rá akkor lehet szexelni is. De ha nem akkor inkább hagyd. Ne erőltess semmit.


És mindig légy határozott látszódjon rajtad h mit akarsz.


Na olyanokat mondj h pölö: "hová menjünk mit együnk hol, hová üljünk le? válasz: nekem mindegy hová szeretnél?? " ---> Nicht nicht nicht!!! Tudd mit akarsz légy határozott ne egy olyan h "hümm nekem mindegy"

2012. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

:) ezeket én is tudom... alkalmazni viszont nem áll szándékomban, mert nem akarom zaklatni a lányokat.


Szórakozni kéne eljárnom, de nincs társaságom hozzá.

2012. szept. 9. 20:53
 30/41 ASOT ***** válasza:

Váóóó te is tudod?? na ne mond?

De nem alkalmazod!!!


Ahhoz meg nem kell szórakozóhely.


Látod ez a hiba, hogy nem akarod igazán! ÉS győzködöd magad! Hogy az úgy meg így nem jó meg azt meg azt tudom.


De nem csinálod! Azt amiket írtam azokban semmi köcsög nagyképű f@szfej duma nincs!


Nem egy se*ggfej kell a nőknek hanem egy férfi de ezt sokan félreértik. Nem egy bunkó kell persze van akinek az.

Hanem egy határozott illető.


De te nem vagy az!

ÉS úgy tűnik nem is akarsz az lenni.


"mert te nem alkalmazod"

Akkor ennyi...


Ennyi nincs több ötletem...

2012. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!