Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vannak olyanok köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak olyanok köztetek akiknek bejönnek a rövid hajú pasik viszont a hosszú hajúak nem?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy fordítva van sok. az érdekelne hogy ez mennyire igaz a lányok többségére hogy a hosszú hajúakat bírják.

2012. szept. 9. 20:57
1 2
 1/15 carolinne ***** válasza:
65%
én kimondottan undorodom a hosszú hajú férfiaktól. ha férfi, akkor a haja legyen rövid
2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
yeeehaw! :)
2012. szept. 9. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
A hosszú hajúak általában vagy igénytelenek, vagy pedig melegek.
2012. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó a hosszú haj! Tini vagyok, növesztettem mint állat, de annyira sokat kell ápolni, meg minden hogy kész agyrém! Meg egy csomó pattanásom is lett tőle, szóval f@sza... de már 2 hónapja levágattam, a pattanások is kezdenek elmúlni szépen lassan, szóval csak annyit mondok, nem éri meg!
2012. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Hármaska: a melegek általában rövid hajúak vagy kopaszok, hosszú hajú homoszexuális férfi gyakorlatilag nem létezik.
2012. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ami fülnél hosszabb haj, az nekem nem tetszik. Főleg ezek a lófarokba kötött hajak...


21L

2012. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, pont nem a haja fog érdekelni... Első fiúmnak rövid haja volt, most egy hosszú,lófarkas fiúval vagyok együtt, szóval... És az hülyeség, hogy a fiúknak csak rövid hajuk lehet, különben b*zik... Bizonyítsd b+, eddig ahány meleggel találkoztam, annak mind rövid haja volt. Vagy erre törvény van, vagy mi? Aki lány és rövid a haja az meg biztosan leszbikus, mi? *Bitch please* Ne röhögtessetek...
2012. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen.Nekem csaka nagyonrövidhajú pasik jönnek be.
2012. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ötöske:

[link]

Csak azt ne mondd, hogy például egy ilyen hapsi nem meleg.

2012. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
a férfiaknak rövid hajuk van a fiúknak néha hosszú néha rövid. ezzel szerintem minden elmondtam:D
2012. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!