Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a párom? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom? (lent)

Figyelt kérdés

Barátaim szerint, aranyos, kedves, vicces, szép lány vagyok.

Mégsincs senkim úgy kb 7 honapja.

Mondjuk bulizni nem járok el de azért szoktam járni erre arra de valahogy az értelmes pasik elkerülnek.

Pedig nem iszom, nem dohányzom..

Szoval nem nagyon értem, elvileg sok pasi ilyen csajt akarna csak nem találják elvileg hát én ilyen lennék de valahogy mégse találok senkit miért van ez??


2012. szept. 12. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valahogy minden napra jut egy csodaszuper nő/lány aki ide ír ki hasonló kérdéseket.


Én sem találom de én tudom magamról hogy tele vagyok hibákkal,és nem irkálok ide értelmetlen kérdéseket mint te.


A választ fent olvashatod,ismerd be a hibáidat és indulj ÉLŐ pasik közé akiknek jelezhetsz ha szinpik.

2012. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hány éves vagy?

A leírásod alapján tökéletesnek tűnsz, ezt így nehéz megmondani mi a baj veled... :/

2012. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem mondtam egy szóval sem, hogy tökéletes vagyok nekem is vannak hibáim az egy dolog, hogy most éppen nem irtam oda... mellesleg leszarom hogy kik miket irkálnak még ide még ha hasonlo kérdéseket isH... én csak kiváncsi voltam ha kiirom ide mien válaszokat kapok hátha valami értelmeset is..
2012. szept. 12. 21:20
 4/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok am.
2012. szept. 12. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
oké,leszar*nk mindent na
2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet tartanak tőled, vagy azt gondolják úgy is van barátod...
2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én meg pont olyan pasi vagyok akit sok csaj akarna ;)
2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy egyáltalán próbálkoznak-e nálad és ebből ki miért nem tetszik neked. 24F
2012. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hp
2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen probálkoznak, de azok nem tetszenek nekem.

Tudom nem a külsö a legfontosabb, de szerintem az is számit.

Meg kitartok a mellett, hogy " A külsö megfőg, a belső megtart"

2012. szept. 17. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!