Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak erre a levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak erre a levélre? (egy hete kerül a lány)

Figyelt kérdés

Volt egy véletlen randim egy lánnyal. Még elköszönésnél is szokásosnál nőiesebb cuppanós bújós puszit adott, másnap meg levegőnek nézett.


Egy hete megy a dolog, a p_fámba kaptam már azt is, hogy "hagyjál békén, mert idegesítesz"


Tegnap írtam neki egy kedves levelet, hogy sajnálom ami történt meg minden, és hogy nem értem miért ilyen velem mert nem adtam rá okot, etc... viszont figyelembe se vettem órákon rá se néztem. Ezt csinálom már pár napja...


Erre jött a válasz:

teljesen nem érted...


nem volt veled semmi bajom


még akkor se mikor fel jöttél


azt mondtad két napja nem ettél.. megsajnáltalak adtam neked kaját a sajátomból...


nem etted meg és még k.rva sokáig ott is voltál


jó tényleg nem mondtam meg konkrétan hogy menj már el,


de utalgattam amiből egy ember le veszi hogy mi van...


te nem ezt tetted én meg nem akartam rögtön az első nap az első emberrel akit megismertem bunkózni...


de ez nem azt jelenti hogy jól éreztem magam mert elnyeltem magamba és tiszta ideg voltam...


én nem akarok ijet


ja meg a másik


amit nem vártam volna és akkor mondtam ki magamnak hogy nem akarok veled semmi féle kapcsolatban lenni


amikor olyanokat hallottam hogy te azt mondtad


hogy magjnem megvoltam neked, tsak a barátom felhívott és ezért nem...


ez mi a f.sz volt??


szerintem nagyon félre érted az emberek reakcióit, vagy megrögzött hazudozó vagy...


sajnálom ha nem érted az embereket, de én nem akarok segíteni neked ebben


és komolyan mondtam hogy hagyj békén, nem szeretek ideges lenni


az a "másik srác" meg az összes többi valahogy megérti hogy van barátom, és meg lehet mondani nekik, hogy egyedül akarokl lenni és nem értetlenkednek


ennyi



Nem tudom mit reagáljak rá, és hogy vegyem le. Tele van ellentmondással amit ír, és nekem úgy jött le, hogy jól érezte magát velem aznap este (mármint az emberismeretem aznap este ezt súgta).


Mi legyen a folytatás? Ne válaszoljak erre? Vagy ez egy nyitás? (nagyon remélem, hogy nem olvassa az oldalt)


2012. szept. 13. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ahogy már írták mások is előttem, hagyd a fenébe. Ezt jó tanácsként írom. Nekem az egészből az jött le, hogy a lány sokkal fontosabb neked, mint te vagy neki. Ha elküldöd azt a levelet, akkor csak saját magadat alázod meg vele, mert fölösleges könyörögni egy olyannak, aki magasról tesz rád. Nézd levegőnek, kerüld, ne is szólj hozzá. Ha esetleg érdekled is ( bár erre kevés esélyt látok a leírtak alapján) akkor az irányába tanúsitott érdektelenséged piszkálni fogja a csőrét. Ha így esne, akkor vagy összejössz vele vagy emberesen megszívatod, csak hogy érezze a törődést.
2012. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ne várj míg feljelent, hogy zaklatod.:D
2012. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nehogy válaszolj!!! Erre amúgy se lehet semmi értelmeset. És legyen már tartásod!! Nem akar semmit tőled, idegesíted. Ha még írogatsz még jobban tele lesz veled a töke. És úgyse érsz el semmit, csak jobban megutáltatod magad.
2012. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!