Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne ezt megtennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne ezt megtennem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Megtetszett egy osztálytársam. Ő csendes egyéniség, nem sok beszédű. mégis milyen jelekkel lehetne tudtára adni, hogy szeretem? Hogy lássa az érzéseket.

15/F Köszönöm


2012. szept. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én az első lánynak aki tetszett vittem egy-két apróságot, szerelmes levelet írtam neki de még annyit sem mondott, hogy bocs de nem vagyok rád kíváncsi de ez még általános iskolában volt

Egyébként meg próbálj vele beszélgetni, hívd el moziba, legyél hozzá különösen kedves. A többi meg majd adja magát.

Sok sikert.

2012. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kísérd haza suli után.
2012. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A hazakísérés nem jöhet szóba, mert más városban lakom, ritkán jön a helyközi busz!
2012. szept. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!