Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene? (Álom)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki eddig egyáltalán nem érdekelt. Még csak két hete tart a suli és ezen a héten (hétfőn) fura álmom volt. Benne volt a pasi. És persze én. És szinte éreztem ahogy megcsókol stb... Pedig eleinte nem is érdekelt a srác. És most pedig azon kaptam magam, hogy ábrándozom róla, és rengetegszer álmodok is vele. Meg nézem a suliban. És ő is néz. És nem tudom mi van velem. A srác nem olyan helyes, inkább afféle "rossz fiú,,. De engem nem érdekelt, és akkor most mégis érdekel...? Vagy nem? Össze vagyok zavarodva. Miért álmodtam ilyet?
2012. szept. 14. 17:51
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
bekapcsoltak a női hormonjaid kicsilány.ne lepődj meg,a szerelem vak - ezt nem véletlenül mondják.
2012. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:) Annyira már nem kicsi.:) Akkor ez semmit sem jelent igaz?
2012. szept. 14. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
De! Azt jelenti, hogy egy álom hatására beleszerettél valakibe. Az meg, hogy rosszfiú, az normális, minden nő róluk ábrándozik :P
2012. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kövesdi Vilmos válasza:
[link] őt kérdezd
2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhet még vélemény!
2012. szept. 19. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat, aztán majd kiderül, hogy mi a helyzet.
2012. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az álom nem valóság és nem üzenet. Én is álmodtam már sokmindent, pl. katasztrófákat, szerelmes pillanatokat, akár ismert személlyel, stb. és mind megsem valósult. Nincs semmiféle jelentősége az álmodnak. Ha hiszel az álmodnak akkor olyan mintha elhinnéd, hogy godzilla létezik. Talán pont azért álmodtál róla, mert nem érdekel. Például én félek a pókoktól és álmodtam róluk, mert pont nem kedvelem őket. Ha kígyótól félnék akkor kígyóról álmodnék.
2012. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!