Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem? :' (

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőm mostanában nagyon durva dolgokat vág a fejemhez, folyton sérteget és lökdös ha pl. ott van aki tetszik. ha az utcán megyünk belelök a pocsolyába vagy a suliban elveszi a cuccaimat és nem adja vissza..ergo totál hülyét csinál belölem és ez nagyon rosszul esik. mit gondoltok mitöl lehet?? páran azt mondják feltékeny rám de én nem hiszem (bocs h ide irtam de ez a legnézettebb témakör és azt szeretném h válaszoljatok)
2012. szept. 14. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélgetni vele erről?
2012. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
mert elhanyagolod.valószínűleg szarba se veszed mostanában és ez neki esik rosszul te meg észre sem veszed.
2012. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: igen párszor mondtam h ez nem vicces meg az milyen tpló dolog de nem vesz komolyan 2. válaszoló: mondom h ő a legjobb barátom szinte minden percem vele töltöm és nagyon szeretem mint barátot...ezért is nem fogom fel miért csinálja
2012. szept. 14. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Én elbeszélgetnék vele a helyedben de nagyon! Szemtől szemben. Ha baja van, mondja meg!


Az én (már csak volt) "jó" barátnőm azt vágta a fejemhez, hogy én csak itthon ülök és semmit nem csinálok, míg neki mennyi dolga van amit én nem vagyok képes megérteni! Tehát szerinte egy semmittevő vagyok! Ezt a kijelentését nagyon megjegyeztem meg a hangsúlyt, úgy beszélt velem mint egy kutyával! Sosem bocsátom meg ezt a mondatot neki! Ezt az egyet semmikor sem!

(Előzmény amúgy az volt, hogy munkanélküli vagyok jelenleg, ő meg suliba járt... Éppen költözés előtt állt, amikor elmentem hozzá mert mindig lepattintott, hogy nem ér rá! Amikor odaértünk a másik barátnőmmel hozzá, éppen ALUDT napközben! Szóval nagyon sok dolga volt. Aztán megakartam beszélni, hogy miért pattintott le egy hónapon át folyamatosan azzal, hogy MAJD beszélünk! MAJD, MAJD, MAJD... erre SOHA! Erre azt kiabálta nekem, hogy az Ő házába én ne merjek vele kiabálni - holott ő ordított. És akkor mondta, hogy én semmit nem csinálok... Ez volt a hála, ez volt a fantasztikus barátságunk lezárás a részéről. Ja, utoljára eljött még hozzám akkor is késve és szerintem csak azért, mert nálam maradt egy drága holmija...)

2012. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na, most kifejtem neked röviden, tömören:

*nagy lélegzetvétel* beszélj... most figyelj! vele!

Beszélj vele.

2012. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem tök egyértelmű. Ugyanaz a pasi tetszik neki, mint neked, még ha tagadja is.
2012. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egy irigy frigid pics@, húgom 2 év után hagyta ott a BFF-ét mert elege lett belőle, állandóan kötekedett, utánozta - ugyan úgy öltözött és ugyan olyan dolgokat vett magának mindig mint a húgom. Egyszerűen az agyára ment, nem egyszer szégyenbe tette mikor az utcán hangosan szóvá tett illetlen dolgokat.

Az ilyen neveletlen pics@kat ott kel hagyni! Jobb barátnőt érdemelsz!

2012. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) el fogok vele beszélgetni...csak tudnám miért csinálja
2012. szept. 14. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a barátod, milyen az ellenséged??? Csak mert velem az bánt hasonlóképpen, aki utált. De azért próbáld meg vele megbeszélni. :-)Hátha valami egetrengető nagy baja van veled. De ha a barátnőd, akkor nem ilyen hülyén kéne viselkednie, mert ugye az igaz barátok mindent megbeszélnek.
2012. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is kell vele beszélned, egyértelműen hajt a palidra, vagy szebb vagy tőle, és féltékeny, irigy.

Kukábavaló!


Na látod, ezért nincsenek nekem barátnőim. Mert tele lett velük a faxom.

2012. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!