Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon olvastam, de igazából már máshol is láttam arról felméréseket, h elég nagy a "nem a férjtől esett teherbe" esetek száma.

Európában minden 10. gyerek és ha családonként 2 gyereket veszünk az minden 5. családot jelent.

Ez az arány pedig a legjobb, Afrikában,Dél- Amerikában, Indiában csak rosszabb, ott szinte alap, h van besikerült gyerek a családokban.

Észak-Amerikában a háború óta nőtt meg az ilyen esetek száma, az eddigi statisztika alapján minden 5. gyereket nem az apja nevel.

Mielőtt valaki félreértené, ebben nincs benne a gyámság stb.

És ezek azok a félrelépések, amiknek eredménye egy gyerek, hol van még az, amikor csak szimplán félrelépett, de nem lett belőle baj?

Az én ismeretségi körömben is nem egy ilyen eset van.

Ezek után miért okoskodnak a hűségről?

Nem jön ki ez egy kicsit hülyén?

Tisztelet a kivételnek!

A forrást az Origóról, Indexről, Velvetről szedtem.



2012. szept. 16. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
menő a statisztikád öcsi,
2012. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én szerencsés helyzetben vagyok mert egyből bukta lenne amint meglátnám a gyereket. A családomban úgy néz ki nagyon domináns gének vannak és eddig minden gyerek szőke fehéregér, olyannyira, hogy akármelyik unokatestvérem úgy néz ki mintha legalább testvérem lenne. Totál durva
2012. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És ha így is van, akkor oldozzuk fel a férfiakat? Akkor minden nő vallja azt, hogy a félrelépés természetes, mindkét fél részéről?
2012. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem, csak elég vicces, h bagoly mondja verébnek, közben meg a nők számláján több van.
2012. szept. 16. 11:04
 5/27 ASOT ***** válasza:

Ez valóban előfordul egyre több helyen, de most hallok először statisztikát erről :)


Van egy mondás:


"Hűséget azért fogadnak a nők, mert utána a házasság után a fele vagyon őket is illeti" :)

2012. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 AndreaMariann ***** válasza:
61%

Statisztika...engem érdekes módon sosem kérdeztek még meg.


Én nem szoktam papolni a hűségről,én jó példa vagyok,az a legtisztább.

Szerintem nem arról van szó,hogy bagoly mondja verébnek,meg (egyéb még közhelyesebb mondatok),mindkét nem részéről tanúi lehetünk gyarlóságoknak,félrelépéseknek,mivel nem mindenkinek elég egy ember,hiába kötelezte el magát mellette.

2012. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Mert a nők úgy gondolják, h nekik mindent szabad, és ha félrekúrnak, az is a férfi hibája.
2012. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Miért, talán bevallanád egy idegennek, h a gyereked nem a férjtől van?

Egyébként a tesztek alapján készítik az ilyen statisztikát.

2012. szept. 16. 11:17
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Nőként mondom,hogy nagyon szégyellem ezt az adatot. Az én ismeretségi körömben is van 4! ilyen eset. Az apák mind évek múltán tudták meg, hogy nem a saját gyereküket nevelik.


Nem tudom hogy képes valaki ilyesmire, de én az ilyennek sem családi pótlékot, sem semmit nem adnék, oldja meg, azért minimum erkölcsünk legyen már.


A kérdésedre a válasz pedig mindössze annyi, hogy ezeket a nőket is férfi ejtette teherbe, tehát épp ugyanannyi nő lép félre, mint férfi. Férfiaknál nehezebben derül ki,mert ők nem esnek teherbe, de ebből látható, hogy van, aki ezt is ki tudja dumálni.


Egyik nem sem különb a másiknál.

2012. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mert nem védekeztek azok a nők?
2012. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!