Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon olvastam, de igazából már máshol is láttam arról felméréseket, h elég nagy a "nem a férjtől esett teherbe" esetek száma.

Európában minden 10. gyerek és ha családonként 2 gyereket veszünk az minden 5. családot jelent.

Ez az arány pedig a legjobb, Afrikában,Dél- Amerikában, Indiában csak rosszabb, ott szinte alap, h van besikerült gyerek a családokban.

Észak-Amerikában a háború óta nőtt meg az ilyen esetek száma, az eddigi statisztika alapján minden 5. gyereket nem az apja nevel.

Mielőtt valaki félreértené, ebben nincs benne a gyámság stb.

És ezek azok a félrelépések, amiknek eredménye egy gyerek, hol van még az, amikor csak szimplán félrelépett, de nem lett belőle baj?

Az én ismeretségi körömben is nem egy ilyen eset van.

Ezek után miért okoskodnak a hűségről?

Nem jön ki ez egy kicsit hülyén?

Tisztelet a kivételnek!

A forrást az Origóról, Indexről, Velvetről szedtem.



2012. szept. 16. 10:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Van különbség női és férfi megcsalás között. Általában a két nem más okból teszi. A férfinek erősebbek valahogy ezek a testi vágyak, hamarabb megkíván egy gyönyörű nőt. Egy nő általában veszekedések után, hogy bizonyítsa kell valakinek. Szóval erősebb az érzelmi indíttatás.
2012. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem ők végezték a felmérést, hanem csak beszámoltak róla.
2012. szept. 16. 12:03
 23/27 anonim ***** válasza:
És ez Magyarországon készült felmérés volt?
2012. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Egyik se magyarországi, de minél rosszabb egy ország gazdasági helyzete annál rosszabbak a mutatók.

Úgy látom a női büszkeség nem engedi kimondani, h lehet most már több nő lép félre, mint férfi.

Egy emberként állítják, h tuti ua., nincs különbség:D

2012. szept. 16. 12:30
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálam nem beszélhetünk női büszkeségről, ebben biztos lehetsz :D Bár férfinek születtem volna, nem szeretem a nők társaságát, nőként pedig ez eléggé probléma :) De nem véletlenül nem barátkozom velük. A fő problémám az, ahogy a férfiakkal bánnak, a másik pedig ahogy egymással, tisztelet a kivételnek.


Én csak reális próbálok maradni. Nekem egyébként mindegy hány nő csalja meg a párját, férjét stb, hidegen hagy, kivéve ha a szemem előtt történik, akkor azért felháborodok, de ettől még irreális, a 6-4.

2012. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a furcsa, hogy pont a férfiak könnyűvérűségével kapcsolatban születtek eddig is mindenféle elméletek, amik annak természetes mivoltát magyarázták. Én úgy gondolom, hogy egy nőnél pont, hogy elítélendőbb a félrelépés, főleg család mellett, hiszen pont az ő szerepe lenne a család összetartása. Egy férfitól még mindig inkább elfogadják, majdnemhogy természetesnek veszik sokan, legalábbis én így vettem észre. Régen is voltak ilyen esetek, de az biztos, hogy a mai liberális hozzáállás, tömény individualizmus csak ront a helyzeten.
2012. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz:álszentek.

volt jó pár csaj ismerősöm aki szintén a hűségről papolt,aztán később kiderült hogy volt pár alkalom hogy véletlen más f@sza is becsusszant a pasija mellett...

ez 2 haverom csajáról is kiderült a többihez szerencsére semmi közöm nem volt.lehet az én volt csajaim is "félreültek" néhányszor,de amig nem tudja az ember addig nem fáj.ha pedig megtudja akkor mindkettőnek fájjon!:D

2012. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!