Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért papolnak a hűségről?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon olvastam, de igazából már máshol is láttam arról felméréseket, h elég nagy a "nem a férjtől esett teherbe" esetek száma.

Európában minden 10. gyerek és ha családonként 2 gyereket veszünk az minden 5. családot jelent.

Ez az arány pedig a legjobb, Afrikában,Dél- Amerikában, Indiában csak rosszabb, ott szinte alap, h van besikerült gyerek a családokban.

Észak-Amerikában a háború óta nőtt meg az ilyen esetek száma, az eddigi statisztika alapján minden 5. gyereket nem az apja nevel.

Mielőtt valaki félreértené, ebben nincs benne a gyámság stb.

És ezek azok a félrelépések, amiknek eredménye egy gyerek, hol van még az, amikor csak szimplán félrelépett, de nem lett belőle baj?

Az én ismeretségi körömben is nem egy ilyen eset van.

Ezek után miért okoskodnak a hűségről?

Nem jön ki ez egy kicsit hülyén?

Tisztelet a kivételnek!

A forrást az Origóról, Indexről, Velvetről szedtem.



2012. szept. 16. 10:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
az a durva, hogy csak a mi utcánkban 4 családban van olyan gyerek, aki garantáltan nem az apjától van, persze az apák ezt nem veszik észre... :D
2012. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Azért, amiért azok a férfiak sem. Mert minden egyes védekezési módszer lemondásra kényszerít. Az óvszer a szex élményéből rabol el, ahogyan a spermicidek is, a fogamzásgátló gyakorlatilag azt szabályozza,ami biológiailag nővé teszi a nőt, nem beszélve a számtalan mellékhatásról, a spirálokra sokan érzékenyek és még sorolhatnám az összeset, mindegyiknek van hátránya, viszont az előnyük azért jóval nagyobb.

Persze kivéve, amikor valaki betegség miatt nem használhatja egyik vagy másik fogamzásgátló módszert, de akkor másikat kell választani és annak a hátrányát elviselni.


Persze bolond, aki nem tud ezzel a hátránnyal kibékülni és inkább a nem kívánt következményt válassza, de sajnos látod, elég sok ilyen van.

2012. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem értem miért írod, h ezeket a nőket valaki teherbe ejtette, tehát ugyan annyi férfi lép félre.

Nem biztos, h családos emberrel kavart.

Lehetett egyedülálló is.

2012. szept. 16. 11:34
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy családos emberrel kavart, én azt mondtam, hogy az arányok félrelépések tekintetében egyelőek, nincs különbség. A férfiak is, akik félrelépnek szívesen mennek egyedülálló nőhöz, ez is csak akkor bukik ki,ha valamelyik lebuktatja magát.
2012. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
11:19 Ettől még nem biztos, h ugyanannyi férfi lép félre, mert lehet h aki őket felcsinálta, az egyedülálló volt ;)
2012. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Hát, biztos lehetsz benne, hogy félrelép ugyanannyi :) Csak annak ennyire nyilvánvaló bizonyítéka nincs.


Némelyik embert megértem, hogy félrelép, szóval én úgy gondolom van az a helyzet, amiben ez bocsánatos bűn. De az, hogy valaki így teherbe esik, arra nincs mentség :S

2012. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

" ezeket a nőket is férfi ejtette teherbe, tehát épp ugyanannyi nő lép félre, mint férfi."


Tessék, itt állítottad.

Egyébként a Kiskegyed és a Glamour szerint 10 ből 6 nő lép félre, míg férfinál csak 4.

Azok mondjuk többet, mint a másik 6 nő, szal van különbség.

2012. szept. 16. 11:42
 18/27 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor én rontottam el, a tehátot máshová akartam rakni, így tényleg úgy tűnik, mintha ezzel igazolnám, pedig nem így akartam sry :)


A Kiskegyedet és a Glamourt meg hagyjuk már :D

Én lennék a legboldogabb, ha több nő lépne félre, mint férfi, mert akkor a férjemnél kisebb esély van a megcsalásra.

2012. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Lifeishard ***** válasza:

Szép dolog a statisztika, de sosem annyira reprezentatív, amennyire kellene... Nő, férfi egyaránt félrelép, egyik nemnél sem elfogadhatóbb, mint a másiknál. A különbség csak annyi, hogy ha férfi teszi, azért a többség elítéli (persze mindig van egy-kettő, aki biztatja, hogy milyen "tökös" gyerek), nem keresünk számára mentséget, míg ha a nő teszi - és ez nem sovinizmus, hanem a nagy átlag esete -, rögtön kiállnak mellette, hogy hát szegény valamit biztos nem kapott meg, elragadták az érzelmei, nem tehet róla...

26/F

2012. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
A félrelépés egy gusztustalan dolog mindkét fél részéről de azt hazudni egy férfinek, hogy a gyerek az övé, fektessen bele energiát, pénzt és nem utolsó sorban SZERETET az az egyik legaljasabb dolog a világon. Én mondtam is az exemnek, hogy örülhet neki, hogy hasonlít rám a gyerek, mert ha nem így lenne már rég dns vizsgálatot kértem volna.
2012. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!