Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a csaj. Hogy állítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít a csaj. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Egy csaj totál rám van kattanva. De már nem normális módon. Megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit. De ő állandóan hívogat, irkált hogy próbáljuk meg. Kb. nyugtom nincs tőle. Én már letöröltem ismerőseim közül is, telefont kinyomom, de sajnos a barátaimra is ráakadt. Nekik is nyomja a szöveget hogy mennyire kellek neki. Persze barátaimnak is az agyára megy már. Amikor ők is megmondták neki hogy hagyjon engem békén, akkor még neki állt feljebb és ilyeneket beszélt hogy begyógyszerezi magát. Mégis mit csináljak? Nem akarom hogy hülyeséget csináljon vagy akármi, de hiába mondtam neki akármit is. :S 19/F a lány 18.

2012. szept. 17. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem fog semmi hülyeséget csinálni... csak beszél róla.

hagyjátok a fenébe,előbb utóbb csak leakad.

ha nem dugd meg,és mond meg neki ez nem működött

2012. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne használd ki.. ha nem tetszik nem..tegyél úgy mintha nem is létezne! szó szerint..
2012. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 menta34 ***** válasza:
100%

dugni? azt még élvezné. Elég ha térdel:)


Amúgy erre van szakkifejezés, zaklatásnak hívják...

2012. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fetimark válasza:
legyél vele bunkó
2012. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dugd meg és utána küld el a francba ha ez után is nyomulni fog akkor mentális problémái vannak
2012. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd el a habókját, hogy lehiggadjon!
2012. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!