Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többféle szerelem létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többféle szerelem létezik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha több szerelmünk volt-van, akkor mindig mást érzünk? Vagy maga a szerelem az minden szerelmünknél ugyanúgy érezzük?


Remélem értitek...


2012. szept. 18. 19:43
 1/5 ASOT ***** válasza:

A szerelem mint érzés, és amit összefoglal a szerelem szó az ugyanaz.

Csak van akinél ez mélyebbre nyúl, és van akinél hosszabb illetve rövidebb ideig tart, a szerelem az szerelem.


Ezt nem lehet osztályozni. Nem lehet fajtákra szedni.

Ez egy érzés egy összefoglaló szó mindarra amit érzel a másik iránt. De ilyenkor ugyanazt érzed.


Csak vagy az egyik félnél még azért kilátsz a rózsaszín ködből a másiknál meg nem.


Általában az első az csak jobban elvakít és ha minden igaz a következőnél már jobban képben leszel.


ez nem egy olyan dolog h nagy nagyobb legnagyobb..


A szex az viszont lehet rosszabb vagy jobb.

2012. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyféle szerelem létezik, bár a tudósok vagy a filozófusok ezt is feldarabolnák ízekre, és megállapítanák hogy sokféle szerelem van.:))A szerelem az szerelem. Ha ilyen , vagy olyan a szerelem akkor az már szerintem hamis.A hamis szerelem pedig nem szerelem.Az igaz , hogy attól függetlenül hogy nem vagyunk tudósok mégis gyakran nevezünk különféle hamis érzeteket, szerelemnek aminek szerintem nem sok köze van a szerelemhez.Ha feltételezzük, hogy nem a hamis szerelem csapdájába estünk , akkor úgy gondolom, hogy a különböző szerelmes kapcsolatainkban lesz valami "közös érzet" is, de ugyan úgy mégis mindegyik más is lesz egyben . (véleményem szerint)
2012. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 18. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem szerelmet az ember csak egy ember irant erzhet, viszont vonzalmat tobb ember irant. Es igen, a szerelem minden szerelmeddel mas es mas, lenyegeben ugyanazt a szerelmet erzed, csak mas talalasban.
2012. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy többféle szerelmet lehet érezni. Nehéz szavakba önteni, de tapasztaltam már magas, felhőnjárós, virágos szerelmet, mély, szenvedélyes, tlán kicsit őrült szerelmet, tiszta őszinte, minden fölött álló szerelmet... Tényleg nehéz leírni, de a lényeg, hogy többféle szerelmet lehet érezni különböző személyek felé. Ez valahogy az adott ember alkatának átrezgése rád.
2013. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!