Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura, ha én még sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, ha én még sohasem éreztem magam kihasználva vagy hátba támadva? Veletek hogy történhetett ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan sok embertől hallom ezeket, párkapcsolati téren és "baráti" kapcsolatokban is.


Én csak egyszer éreztem, hogy kihasználtak és hátba támadtak, de azt is csak gyerekkoromban, ami ilyen korban szinte általános apró dolgokban.


Nem akarom elkiabálni, de én még sohasem éreztem ilyet ezen kívül. Igaz, inkább introverált, magamnak való természetem van, lehet, hogy emiatt is.

Egyébként őszinte vagyok, nem szégyellek semmit, tehát nem tudnának mivel hátba támadni.

Valahogy megérzem azt, hogy ki állhat igazán közel hozzám, aki pedig annyira nem szimpatikus, arra nem is szánok időt.

Ha pedig mégsem olyan egy ember, mint amilyennek elsőre tűnt, azt annak könyvelem el, hogy még nem ismertem meg eléggé.


Ti hogy vagytok ezzel?



2012. szept. 19. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9. Neked sem sok párkapcsolatod lehetett v csak mind szar. Így ahogy leírtad a hozzáállásod. Meg gondolom munkád sem volt. Mert ott sem azért fog rádszálni a főnök (akit ismétlem nem választhatsz meg) mert tudja a titkaid. Bírom az ilyen nagy mindentudókat akik még semmit nem csináltak az életben de nagyon okosak
2012. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kérdező: Mondom h szimplán mázlid volt. Jó főnököket is fogtál ki.

Kapcsolataidnak miért lett vége?

2012. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A jelenlegi főnökömet nagyon bírom, szinte barátok vagyunk! A régit annyira nem bírtam, mert egy életunt, borúlátó pitsa volt, vele egyszerűen nem foglalkoztam, nem beszéltünk, de nem okozott nekem problémát.


A kapcsolataimnak én vetettem véget, az összesnek ugyanazért. Úgy éreztem, hogy nem passzol össze az egyéniségünk, nem elégítettek ki szellemileg, többre vágytam, olyanra, aki igazán közel áll hozzám.

2012. szept. 19. 20:31
 14/22 anonim ***** válasza:

MÁZLI MÁZLI MÁZLI

Hidd el h én sem foglalkoztam a főnökömmel és mégis csesztetett. A pasim aki megcsalt.... a seggét is kinyaltam. Mindent megkapott.....stb Bár sejtem h te most azt hiszed h minden ami rossz történt velem az én hibám. Majd kapsz pár pofont te is és rájössz h nem így működik az élet.

2012. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek másképp működik az élete, nem lehet sematizálni.


És nem érezted, hogy a pasid esetleg mégsem szeret annyira??

Az ilyet azért lehet sejteni. Én megéreztem, amikor az exem már nem volt oda értem. Igaz, akkor már én is hasonlóan éreztem és én szakítottam.

2012. szept. 19. 20:41
 16/22 anonim ***** válasza:

De éreztem csak próbáltam menteni a dolgot később meg ő nem engedett. Én hülye meg szerettem. Azt nem gondoltam volna h meg is csal.

Hát igen. Teljesen más az ha már te sem szereted. De ha még igen.....

De én vizont azt vallom h kellettek ezek a csalódások, hátbatámadások.... stb ahoz hogy ott lehessek ahol vagyok és az lehessek aki vagyok. Mára sikerült egy rendes férfit találnom. Menyasszony vagyok. Azt is megtanultam h hogy maradjak higgadt ha támadnak engem és hogy nézzek keresztül másokon és a sok kavaráson

2012. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát én nagy fájdalommal ugyan, de elengedném azt, aki nem szeret viszont. Egyszerűen azért, mert nem ő az igazi.
2012. szept. 19. 20:48
 18/22 anonim ***** válasza:

Hidd el hha tényleg szeretnéd akkor mindent megtennél h veled maradjon. Azon felül mikor már menni akartam igért fűt-fát meg mondott szépeket. Leautózott egy nagy csokor rózsával, begipszelt lábbal és ilyeneket mondott h szeret, meg milyen rossz nélkülem, nem akarja h elhagyjam ..... stb

Amíg nem voltál így addig ne tégy könnyelmű kijelentéseket.

2012. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem könnyelmű... Beleképzeltem magam a szituba és én akkor is azt mondom, hogy meg lehet ezt oldani egészen másképp is.

És ne mondd, hogy nem! Lehet, hogy te nem tudnád, de mindenki másképp működik.

2012. szept. 19. 20:59
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát te se szerethettél még igazán ha ezt mondod. Ha szeretsz valakit akkorteljesen máshogy látod a dolgokat. És más beleképzelni magad meg megélni, érezni
2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!