Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az, hogy bizony a lányok sokkal inkább választanak külső alapján párt, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Például egy izmost, magas, jóképű, menő ruhákban járó, pénzes pasitól minden nő elolvad, míg egy ronda, gizda, szegény, egyszerű ruhákban járó fiú a kutyának sem kell.

#fiú #lány #válogatósabbak
2012. szept. 21. 00:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak van igaza. Ha van pár köteg Deák Ferkó a zsebedben, és fekete Bömös, bármelyik csajnál nyerő vagy. Ellenkező esetben emberszámba se vesznek.


1:02-nek meg ment a mínusz.

2012. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A pasik a nőket szidják,a nők pedig a pasikat:))) Lepontozni senkit se érdemes,mert ez az oldal arról szól,hogy mindenki elmondja a véleményét,és tapasztalatot cserél.Egyetérteni nem kötelező.Szerintem itt senki se ír légből kapott ökörségeket,csak azt,amit már eddig megtapasztalt!
2012. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#18


Én arra értettem hogy mondtad a lányok sokkal elnézőbbek.Hát nem,e tekintetben válogatósabbak sokkal,legyen már egy kis kritikád a saját nemeddel kapcsolatban légyszíves.AZ hogy sok csúnya fiúnak szép csajuk van csak akkor lehetséges ha jó kapcsolatai vannak vagy pénzesek stb tehát érdekből vannak velük azok a csajok,kivéve ha normálisak és nem a külsőt nézik,de ez ritka


Olyan nincs hogy egy macho egyedül marad,nekik mindig jut nő

2012. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Utolsó! Persze ezt te nem tudhatod,ha pasi vagy,ugyanis nem forogsz női körökben.Na,én előző munkahelyemen kb.150 csajjal dolgoztam együtt,egyiknek sem volt pénzes pasija,és némelyik csaj tényleg jól nézett ki,és a férjeik pedig elég nyomik voltak. Sokszor megdöbbentem,hogy milyen furcsa párok voltak.Olyat persze már ritkábban láttam,hogy helyes pasi+ ronda nő,mert a férfiaknak akárki nem felel meg...és ez így van,akár tetszik,akár nem.

Persze ti pasik bizonyára találkoztatok haszonleső,pénzéhes nőkkel is,nem vitatom,biztos vannak ilyenek is,csak azt nem értem,hogy az ilyen nők hogy tudják anyagilag kifosztani őket,amikor a pasik már alapvetően surmók,és némelyik még egy pohár kólára se hívja meg a nőt! Én speciel a férjemen kívűl nemigen ismertem olyan pasit,aki nagyon költekezett volna rám,max.egy-két alkalommal elvitt a kocsmába,de cipőt,ruhát egyiktől se kaptam... néhány plüsskutya maradt utánuk,amit nagynehezen kikuncsorogtam szülinapokra,névnapokra...ígyhát miről is beszéltek ti férfiak? Akkor nem lehet,hogy nem a nők pénzéhesek,hanem a férfiak irigyek?

2012. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

150 csajból mennyi nézett ki jól?Mert nem mindegy.Vannak olyan nők akik rájönnek hogy helyes pasikkal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani ezért választanak rondát vagy pedig mindegy nekik hogy kikkel vannak csak tartsák el őket.Abból a 150 csajból jóindulattal 30 ilyen,ebből 20 érdekkapcsolat.A maradék meg vagy nem csúcskategóriájú vagy pedig pénzes pasikkal jönnek össze


Tehát a lényeg az hogy a jó nők többsége muszájból jön össze ronda pasikkal

2012. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meglehet,hogy részben igazad van,vannak olyan nők is,aki "startégiai" házasságot kötnek,valakivel összeállnak,hogy legyen gyerek,nehogy szégyenben maradjanak...mert van amelyiknek az számít,hogy szülhessen,addig se kell dolgozni járni.Lehet,azért kell neki csúnya pasi,mert az a tenyerén hordozza.Tudom,van ez a fajta is,a nőket se védem mindenáron. Viszont a pasiknál azt tapasztaltam,hogy rohadtul válogatósak.Pl.anno volt dolgom olyan pasival is,aki nagyon öntelt,macsó kinézetű,tetovált díszmadár volt,és teljesen meg volt attól rémülve,hogy 3 szúnyogcsípés volt a karomon...ezért többet nem is randizott velem...de szegénykém után sokáig egyedül bolyongott a nagyvilágban,láttam többször, a melóhelye mellett mentem el,mert én is arrafele dolgoztam. Ha mindenkiben talál kivetnivalót,akkor sose lesz párja. És nem ő az egyetlen férfi az ismerősi körömben,aki extrém módon válogatós...és persze mondanom se kell,hogy a többség az átlagnál csúnyább.
2012. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
bocs,látom rosszul írtam. "stratégiai" akart lenni...
2012. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz, legalábbis én azt tapasztalom, hogy ha helyes arcú, vékony, amolyan metroszexuális, akkor az is mindegy mennyi pénze van, az is, milyen végzettsége, csak a külseje miatt imádni fogják, meg se kell szólalnia. Lehet, hogy sok férfi ezért buz.zza le ezt a típust, irigységből?
2013. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!