Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az, hogy bizony a lányok sokkal inkább választanak külső alapján párt, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Például egy izmost, magas, jóképű, menő ruhákban járó, pénzes pasitól minden nő elolvad, míg egy ronda, gizda, szegény, egyszerű ruhákban járó fiú a kutyának sem kell.

#fiú #lány #válogatósabbak
2012. szept. 21. 00:55
1 2 3
 11/28 Golan Trevize ***** válasza:

"vannak olyan lányok akik meg a belsőt nézik"


azok már rég nem "lányok", hanem "nők" ;)

2012. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak,talán a nőknél van esély hogy nézuik a belső értéket,de a tini ribik azok esélytelenek
2012. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
figyelj kedves : a fiúk abba szeretnek bele amit látnak a lányok meg amit halanak :P
2012. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a fiúk sokkal válogatósabbak.Pl.ha a pasi akármilyen ronda,pl.pocakos,nagyseggű,tokás...stb,akkor is csak bombanőt hajlandó választani magának,túl nagy elvárásaik vannak a nőkkel szemben,miközben ők meg nem produkálnak semmit,se külsőleg,se belsőleg.Jó kinézetű pasiknál meg még rosszabb a helyzet,ők annyira egoisták,hogy soha senki nem jó nekik,azért ők általában függetlenek szoktak lenni:) max.1-2 kaland ugrik be. A "középkategóriás" fiúk a legjobbak,csak abból van a legkevesebb. De én találtam egyet,és az szuper!

A lányok sokkal elnézőbbek,és egy csúnya fiúval is összeállnak,ha az rendes,és foglalkozik vele eleget!

2012. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"A lányok sokkal elnézőbbek,és egy csúnya fiúval is összeállnak,ha az rendes,és foglalkozik vele eleget!"


Nem tudom melyik a nagyobb hazugság.Az amelyiket fentebb idéztem tőled vagy pedig az hogy a politikusok a legbecsületesebbek az egész világon


Őszintén elgondolkodtató és most hirtelen nem is tudom rá a választ!

2012. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

a külső a ahhoz kell, hogy felfigyeljek az illetőre. ez az ismerkedés első pár fázisában nagyon fontos. bár inkább kisugárzást nézek (érdekelt már kifejezetten nem jóképű pasi amiatt, mert annyira szimpatikus volt... nem tudom megmagyarázni, mi miatt volt annyira az, ez kisugárzás) ahhoz kell, hogy szexuálisan fel tudjak izgulni rá, ha oda kerül a sor. attól, hogy valaki jóképű, de látom rajta, hogy egy beképzelt fsz, akkor nem akarom megismerni közelebbről.


a belső pedig ahhoz kell, hogy ne kergessen az őrületbe, el lehessen vele beszélgetni akármiről, kedves legyen, jó humorérzéke, tehát ne csak üljünk egymás mellett, amikor épp nem szexelünk. plusz utálom a buta embereket.


az a helyzet, hogy egyik sem hiányozhat. külső belső egyaránt fontos, minek lennél olyannal együtt, akitől undorodsz? annak nem sok értelme van. mellesleg az állatok évmilliókon át a főleg külső adottságokat nézték. ez nálunk is megmaradt valamilyen szinten, míg egyes dolgok nagyon kifordultak (állatoknál a nőstény szürkés, nem feltűnő, a hímek a díszesek, feltűnőek, embernél ez már pont fordítva van).


de amit az egyik férfi válaszadó írt, hogy elsőosztályú dumával simán lehet csúnya fiúnak is nyert ügye... ez igaz. annyi csúnya fiú - egész aranyos lány párost látok, egyetemen is mindig előttem ül az egyik példája.

2012. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
szerintem nem. nekem is tetszik egy fiú , de elsőre nem tetszett, mikor alaposabban megismertem akkor jöttem rá , hogy mégis, és csak azóta gondolom jóképűnek.
2012. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15/16,attól még,hogy te nem azt tapasztaltad,amit én írtam,az nem jelenti azt,hogy hazugság! Tetszik,nem tetszik,nézz körül a világban,milyen sok csúnya rendes pasinak van szép barátnője,akivel boldog,míg a gizda macsók pedig idegbetegek az egyedülléttől,mert addig válogatnak,míg végül csak a guminő jut nekik:DDD
2012. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igen, bàr sok pasi nézi a nagy mellü nöket, figyelmen kivül hagyva akàr a jelentös tulsulyt is....
2012. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Amugy én is ugy voltam völegényemmel, hogy nem érdekelt tulzottan, akkoriban a vékonyabb fiukat figyeltem, ö meg mackosabb, de a szeme....Nagyon megfogott:) azota rà sem birok nézni màsra, és imàdom minden porcikàjàt:) Nem birnäm elképzeni vékonyan (persze akkor is imàdnàm:))
2012. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!