Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gúnyolódnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolódnak a lányok a csajozást tanulni próbáló fiúkon, ahelyett, hogy inkább magukba néznének?

Figyelt kérdés

A Gyakori Kérdések oldalán már többször is felbukkantak a PUA-val kapcsolatos kérdések. Azok a lányok, akik már hallottak róla, szinte mind kiröhögték az egészet és nevetségesnek, szánalmasnak, stb... nevezték azokat, akik ilyesmiben hisznek.

Én visszakérdeznék. Nem gondolják, hogy igazából önmagukat nevetik ki ilyenkor? A PUA -előadásokra nagyon sok olyan fiú megy el, akik egyébként nagyon értékes, jó emberek és rengeteg örömöt tudnának adni egy lánynak. Azonban mégsem, mert ismerkedéskor SHIT-tesztek, kifogások sorozatával szembesülnek, amiknek nem képesek megfelelni.

A lányok miért nem próbálják inkább megismerni őket, ahelyett, hogy olyan próbáknak teszik ki őket, amiknek igazából semmi értelme nincs?


2012. szept. 24. 23:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Azért keseredtem el, mert ebben a videóban azt oktatják, hogy ha kedves és figyelmes vagy a lánnyal, akkor egy nagy selejt vagy. Végig olyan példákat hoznak fel a múltukból, amiket én teljesen normálisnak tartok, és ezeket kinevetik, mintha az szánalmas lenne. Ráadásul olyan fiúk oktatnak, akik úgy vélik, hogy régen selejtek voltak, most meg "sikeresek". Szerintem pedig pont akkor voltak normálisak, amikor azokat a kedves, figyelmes dolgokat csinálták a lányokkal. Ráadásul ezek mind kedves fiúk, és hogy ilyenek lettek, az szörnyű. Lehet, hogy egy csomó csajt meg lehet kapni ezzel a módszerrel, de hosszú távon szerintem nem fog működni. Nekem nem lenne bajom azzal, ha lenne olyan tanfolyam, ahol a fiúkat segítik, meg megmutatják nekik, hogy hogyan növeljék az önbizalmukat, de ez a PUA, vagy micsoda ez csak arra jó, hogy hogyan legyél egy bunkó férfi, aki naponta cserélgeti a barátnőit. És az a legszomorúbb, hogy a kedves, normális fiúk mennek el erre a tanfolyamra.:S Persze meg tudom őket érteni, mert valóban sok lány nagyon bunkó lett, de emiatt a normális lányok is pórul járnak. Én ezek után már nem sok mindent remélek! 22L
2012. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom már mit takar ez a Pua, de az is biztos, h a nők, ha azt látják, h nyitott könyvek számodra akkor próbálnak elbizonytalanítani.

Hidd el, akár milyen trükköt mond neked valaki, ők fogják tudni, h melyik a jó, de bevallani soha nem fogják, h az, hanem próbálják lehúzni.

2012. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Alaque ***** válasza:

Nem is hallottam még ezt a kifejezést, hogy "PUA", de kezdem úgy érezni, hogy addig volt jó nekem. Utánanéztem, sajnos, és bődületes mennyiségű ökörségbe futottam bele. Kezdjük ott, hogy ez, hogy PUA, ez miféle hülyeség? Még hogy nem nőcsábász, ugyan már. Meg SHIT-teszt, AFC??? Könyörgöm, mi ez??? Azon kívül, hogy Anti Fitness Club. Fszom eldobom, komolyan mondom.


Na de térjünk rá a kérdésre. Miért nevezik szánalmasnak? Hát mert az! Előttem valaki nagyon szépen körülírta e jelenséget: "amikor egy nőkkel semmi konkrét tapasztalattal nem bíró csávó helyből a nagymenőt kezdi el játszani". Ez normális embernek taszító, férfinak és nőnek egyaránt. Képzeld el, hogy egy tapasztalt, a szakmáján belül megbecsülésnek örvendő, rutinos szakember vagy, mondjuk egy vadászpilóta! Erre odajön egy senki kis gyökér, aki a múlt héten végzett kitűnőre a tiszti akadémián, és azt hiszi, hogy ő mindent tud, játssza a nagyfiút, kioktatja az "öregeket", akik lehet, hogy nem kitűnőre végeztek, de mindenhez jobban értenek. Na te mit gondolnál egy ilyen ilyen kis köcsögről? Az ilyeneket szokták rövid úton szénné szívatni - teljesen jogosan.

A nők (mint ahogy a férfiak is) látják, ha valaki megjátssza magát, és utálják. Te is kiröhögnél egy bűn ronda, ellenszenves ribancot, aki úgy indít nálad, mintha ő lenne Pamela Anderson. Bár azok alapján, hogy ilyen hülyeségektől reméled életed szexuális vadvízi evezését, elképzelhetőnek tartom, hogy neked mindegy, csak luk legyen rajta.

2012. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

na, azért nem kell elkeseredni, nem olyan rossz a helyzet, mint azt gondolod! :)

Viszont a másik oldala a dolognak meg az, hogy sok mai emancipált lány az, aki ezt kiváltja! Sajnos egyre több olyan IQ-Fighter csajszi van, aki abban látja a férfiasságot, ha egy paraszt az illető, vagy akár agresszív is. Lásd például VV Christofelt! Nem kell bemutatnom, mekkora egy észlény ő, ellenben mindig van mellette és más hasonló fickó mellett is lány.

A másik pedig, hogy nem egy olyan haverom van, akit azért hagyott el a barátnője, mert "te túl jó vagy/túl rendes vagy!" Ezt most halálosan komolyan mondom! Sajnos vannak ilyen nem egészen normális nőszemélyek...

A következő dolgokat mondanám neked:

A mostani, mai világban sajnos borzasztóan kevés az igazán nőies nő! Olyan lány, aki őszintén képes mosolyogni és nevetni. Kifinomult az ízlése, senkit nem bánt meg fölöslegesen. Mindenkit az érdemei/értékei alapján kezel és nem dől be olcsó, átlátszó trükköknek.

Mellőzi a káromkodást, választékos a stílusa.

És ami nagyon fontos: egy fiú, ha melletted van, igazi férfinak szeretné érezni magát! Merj időnként gyenge és esendő lenni és támaszkodni rá! Ha egy fiú, akit addig mindenki elnézett, érzi, hogy valaki nagyra becsüli őt, akkor csodákra lesz képes érted!

Még egy kis apróság. Egy ismerős sráccal elmentünk egyszer egy kiállításra, ha jól emlékszem, itt Magyarország történelmi kincseiről volt szó. Különféle standok voltak kialakítva, mindegyiknél volt valaki, idős vagy fiatal, férfi-nő, stb... Az egyiknél egy fiatal lány beszélgetett az érdeklődőkkel. Nagyon szép, ízléses, vi9szont távolról sem kihívó ruhába volt felöltözve. Rendkívül értelmes volt, de ami a legfontosabb-a szépsége mellett szinte sugárzott az arca és folyamatosan nevetett a szeme. A haverom és én alig tudtunk elmenni onnan, mert egyszerűen szinte elkábított minket, olyan hatást gyakorolt ránk. Ő volt az a lán y, akinek akkor sem nézegettük volna a dekoltázsát, ha láthattuk volna, mert egyszerűen nem bírtuk levenni a szemünket az arcáról . Elfelé menet menet azt ismételgettük: 2Hát ez egy angyal volt..." és hasonló mondatokat. Pedig ez a haverom pontosan az a típus, aki máskor folyamatosan nyomja, hogy "Így megb...nám, úgy megdugnám!" stílusú szövegeket.

Itt erről szó sem volt!

Legyél igazi nő és soha nem fogsz a magány miatt aggódni! :)

2012. szept. 25. 00:47
 15/32 anonim ***** válasza:

Ez a shit teszt marhaság


Ha helyes pasi az illető annak 99%-os az esélye hogy felszedje a csajt,aki ronda annak jóval kevesebb mint 50%-os esélye van rá


Ennyire egyszerű


A mai világban szinte alig számít már a szeretet,ezért nem ez alapján választanak párt maguknak a nők.Hiába rendelkezik valaki értékes belsővel ha külsőleg semmit sem ér,viszont egy jó külsővel rendelkező férfi bárkit megtud kapni még akkor is ha belsőleg egy nagy nulla


Egyébként ez a "csajozás tanulás" is hülyeség.Az illetőnek kitartás kell ennyi a lényeg.A társalgást meg gyakorolja chaten,Skype-on vagy akár élőben is de ne úgy menjen oda a csajokhoz hogy na felakarja szedni őket.Ne erőltesse az egészet,úgy tud a legjobban gyakorolni ha ismerkedik minél több nővel,de az egészet elszúrja azzal ha rögtön belevág a közepébe


Tehát rondák is feltudnak szedni jó nőket csak nekik jóval nagyobb kitartásra van szükségük mint a helyes pasiknak(akiknek szinte nem is kell kitartás,nekik az ölükbe hullanak a csajok)

2012. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Alaque, egy kicsit igazságtalan voltál most velem! Azért mentem el erre a Pua-előadásra, mert csajozási ügyben megfeneklett az életem és úgy gondoltam, kipróbálom. Pontosan ezért írtam azt, hogy ki kellett próbálnom, mert ha más azt mondja, ez egy hülyeség, akkor gondolhatom azt, hogy rosszat akar nekem, csak van ebben az egészben valami! elmentem, kipróbáltam és okultam a tapasztalatokból. Most így, egy év elteltével már tudom racionálisan elemezni az egészet. A lényeget a következőképpen látom:

van ma egy jelentős része a férfitársadalomnak, akik a túlságosan anyaközpontú nevelés és a mai, túlzottan felgyorsult és emancipálódott világ miatt siekrtelen a nők terén. Tény és való, sajnos sok torz gondolkodású nő is van, akik erre rá is erősítenek. Mellettük közel sem tudnak úgy érvényesülni az igazán értékes, de a srácokhoz hasonlóan gátlásos lányok, nők, emiatt a két réteg gyakran elkerüli egymást.

Ezt az igényt ismerte fel néhány élelmes-mondjuk ki, időnként gazember illető-akik kidolgoztak egy ravasz pénzszerzési módszert. Elővettek néhány jól ismert alapigazságot a nőkkel kapcsolatban, ezeket keverték hazugságokkal, majd az egészet cukormázba csomagolták és jó marketinggel eladhatóvá tették.

2012. szept. 25. 01:01
 17/32 Alaque ***** válasza:

Belátom, kissé élesen fogalmaztam.


De fenntartom, hogy ez egy nagy hülyeség, és aki pénzt ad érte, az meg is érdemli. Kívánom neki, hogy váljon be!


VV Christofelről meg annyit, hogy ő nem egy PUA-szakon végzett, nagypofájú "műmájer". Ő egy igazi, karakán gyerek, zsigerből olyan, amilyen, látszik rajta, hogy nem játssza meg magát, hanem egy igazi egyszerű parasztgyerek, aki ad magára, és nem a "jól bevált csajozási taktikákat" alkalmazza, hanem teszi, amit kell: dumál, keménykedik, csinálja a menőt, de tök őszintén! És mellesleg helyén van a szíve. Van egy nagyon jó barátom, aki pont ilyen. A stílusa, a gesztusai, a jelleme, egy az egyben. Neki egyedül több barátnője volt már, mint a baráti társaságunk többi tagjának együttvéve. És nem azért, mert eljátssza a nagyfiút, hanem mert tényleg az! Tőle nem irigylem egy pillanatra sem. De ha egy ilyen puás kis köcsög odajönne pattogni, hogy neki de nagyob ért a nőkhöz, nem lenne a barátom. Ismerek pár ilyet - ők azok, akik mindig a legtájékozottabbak a női lélek rejtelmeit illetően, ők azok, akik kapásból átlátnak a női praktikákon, akik úgy gondolják, röhögve veszik a SHIT-teszteket, akik oda-vissza fújják fejből a szexpózok előnyeit és hátrányait, akik részegen kiselőadást tartanak a nők kielégítésének ősi indiai módszereiről - és bizony ők azok, akik a gatyájukba hugyoznak izgalmukban, amikor egy női eladótól húsz deka parizert kell kérni a boltban. Hiába kemények és magydumásak, látszik rajtuk, hogy megjátsszák magukat.


És ezért szánalmasak ők ezzel az egész mizériával együtt.

2012. szept. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Alaque ***** válasza:
*hogy ő de nagyon ért a nőkhöz
2012. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

kb ugyanazért utasíthatják el,mint amiért a fogyi kategóriában elutasítják azt ha egy testépítő ad étkezési tanácsokat.

ismeret hiányból.

pedig ha logikusan bele gondolunk,a testépítők értenek legjobban a kajáláshoz.

ez is ugyanolyan dolog.


amúgy meg sokfajta pua van,és nem a harsányak a legsikeresebbek.

szóval besorolni őket egy ilyen harsány oltógépnek megintcsak tévedés.

a shit teszt-et meg valóban akaratlanul is nyomják az emberek.

a jól időzített neg-nek meg megvan a hatása.


mondjuk abban egyetértek az ellenzőkkel,hogy totális gyakorlati alapok nélkül kár is belevágni.

először tanuljon meg dugni a tanuló-örömlánynál pl-és ha már nem fél a pinától,akkor érdemes elmerülnie a manipuláció,meggyőzés tanulásában.

2012. szept. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Anyaközpontú nevelés, emancipált világ? Tudod te, hogy miről beszélsz? :D

Nem ezzel van a baj. Ha jól nézel ki, lesz csajod, ha nem, többet kell tenned. Sosem voltam izmos, nem jártam drága ruhákban, végigcsóróskodtam a sulit, mégis jártam olyan lánnyal, hogy el se hinnéd. Stílus, ész, szöveg. Ja, és ne nézz ki teljesen fosul. Jól emlékszem még, egyfajta fiú nem kapott soha csajt. A fodrászt nem látott, zsíros hajú, görbe hátú, girhes, pocakos, retkes körmű, sápadt, pattanásos szerepjáték és számítógép harcosok. Na, ezeknek szevasz, minden bántás nélkül mondom, sose lett nőjük. Talán érthető. Ha egy ilyen nekiáll csajozni, abból röhögés lesz. Önkritika, kedveseim, sokat segíthet.

A PUA meg csak lehúzás. Kb. az tv-s jósok szintjén van.

2012. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!