Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gúnyolódnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gúnyolódnak a lányok a csajozást tanulni próbáló fiúkon, ahelyett, hogy inkább magukba néznének?

Figyelt kérdés

A Gyakori Kérdések oldalán már többször is felbukkantak a PUA-val kapcsolatos kérdések. Azok a lányok, akik már hallottak róla, szinte mind kiröhögték az egészet és nevetségesnek, szánalmasnak, stb... nevezték azokat, akik ilyesmiben hisznek.

Én visszakérdeznék. Nem gondolják, hogy igazából önmagukat nevetik ki ilyenkor? A PUA -előadásokra nagyon sok olyan fiú megy el, akik egyébként nagyon értékes, jó emberek és rengeteg örömöt tudnának adni egy lánynak. Azonban mégsem, mert ismerkedéskor SHIT-tesztek, kifogások sorozatával szembesülnek, amiknek nem képesek megfelelni.

A lányok miért nem próbálják inkább megismerni őket, ahelyett, hogy olyan próbáknak teszik ki őket, amiknek igazából semmi értelme nincs?


2012. szept. 24. 23:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ezt nem birom ki, hogy ne reagáljak rá.


Sokak cinikusak vagyoktok a témával kapcsolatban. Miért is? Mert a lányok tudatos viselkedése elüt a tudatalattitól.


Én régen, de most is külsőm kb. ugyanaz. Van hasam (+15-20kg), nem tartom magam szépnek, de mindezekbe késöbb szartam bele, mint régen. Azaz multban önbizalmam egyenlő volt a 0-val. Remegő lábbal léptem oda lányokhoz, és mindezek tetejében nyomuló stílusban, mert sexre kiéhezett voltam.


Majd találkoztam ezzel a PUA témával. Lementem pest utcáira, majd szándékosan automatikusan generáltam az elutasításokat, hogy érezzem nem kell félni a lányoktól. Eltanultam technikákat, és saját profilra kifejlesztettem. Majd ismét utcán ismerkedtem. Idővel megnőtt az önbizalmam, és simábban tudtam kezdeményezni.


Innen volt az egyik barátnőm is, akivel 1 évig voltam együtt. Bár nem akartam elhanyagolni az önfejlesztést, így kapcsolat mellet is ismerkedtem, randizgattam, de csókig szánszándékkal nem mentem el. (pedig lehetett volna)


A PUA közösség egy kapaszkodó a gyenge magabiztosságú embereknek. Én elősszor a sok sex lehetőség miatt érdekelt, de idővel ez a kép megváltozott és nem a sex sorozat érdekelt, hanem hogy megismerjem a legtöbb lányt nameg magamat.


(Volt már rá példa, hogy egy tökjól sexin kinéző lány, is segítségért kiáltott a PUA közösségnél, hogy mit kellene változtatnia, hogy a férfiak észrevegyék.)


Igaz! Ezt a képzetséget lehet ROSSZRA is használni. Azaz disco WC-ben való állandó szexelésre, több különböző lánnyal. Én ezt ellenzem.


Férfi ha fejleszti önmagát, akkor domináns tud lenni (falka vezér) és ez vonzó is, de ezt is lehet rosszra használni. Lásd Hitlert. Eltorzult a szemilyisége, de azzal a magabiztosságával akárkit megszerezhetett volna. A dominanciájára én emelem kalapom, de a tetteiért már annyira nem.

2012. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled abban, hogy nem szégyen, ha egy értékes, az élettől valamit is akaró srác beleássa magát a pua irodalomba és ennek segítségével indul meg a önfejlődés útján. Csakhogy a lányok, főleg az öntudatos, magabiztos, önhitt lányok, akikhez nap mint nap tucatjával mennek oda a próbálkozó fiúk kevés magabiztossággal csak annyit látnak, hogy nem, nem egy súlycsoport és próbálkozásukat azonosítják a puasággal. Ezért kell célzottan a személyiségfejlesztésre összpontosítani, tudni, hogy ez is a tanulási folyamat része és nem is annyira a mindenféle csajozós varázsdumára kell koncentrálni meg arra, hogy a csajok shittesztelnek, hanem arra, hogy egyre jobb és magabiztosabb legyél, ahogy erről rengeteget tudsz olvasni a pua.hu-n. Akkor ugyanúgy tudsz nevetni a csajok shit tesztjeinek "szánalmasságán" és nem zökkentenek ki. Egyes puák a nők dugását célozzák meg, de tapasztalatból mondom, hogy Mex és csapata kifejezetten párkapcsolatra bíztatja a tanoncait. Amúgy meg vannak ingyenes előadások és ingyen letölthető könyveik is, nem kell feltétlenül pénzért megvenni a tudást.
2012. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
En csak annyit fuznek hozza, hogy Christofel mellett altalaban agyatlan munol szoktak lenni. Ha nektek ilyen kell, akkor nosza :D azoknal bejon a kemenykedes. De szerintem a tobbseg nem ilyen nore vagyik, csak azt hiszik, ok is az ilyen idiotakra buknak...
2012. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#21. vagyok


#22-ik részben értek veled egyet. Az hogy egy szerencsétlen odamegy a fullos csajhoz és szerencsétlenkedik, azzal még nem azonosítja be a PUA-t, mert:

1.: minden PUA-nak más a személyisége és a profilja

2.: A haladobbal jobban feltudja kelteni az érdeklődését, mint a kezdők.


Adott egy fullos csaj, és pua odamegy, aki már a mai nap 1000. leszólító:

PUA: "Szia!"

Csaj: "Nem ismerkedem."

PUA: "Én se egy szimpla dugásért jöttem le."


Érezzünk a külömbséget.

2012. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%

A PUA egy f@szság! Csak az ilyen nyomorékoknak találták ki, akik annyira szerencsétlenek hogy még csajozni sem tudnak!(pedig ez minden férfibe bele van gyárilag kódolva!) Ezekre a menthetetlen hülyékre is épült már egy iparág, ahogyan a dagikra, stb. stb.

Aztán csak annyit tudsz hogy gúnyolod Cristofelt, ráadásul úgy, hogy nem is ismered. Én már többször találkoztam vele, és egy jószívű gyerek, értelmes is, persze mondhatod, hogy agyilag korlátolt, viszont neki még az is jól áll!

És pont ez a lényeg, hogy ő még azzal a kevés agyával is többet ér el mind az életben mind pedig a csajoknál mint te ezzel a PUA f@szsággal!

De már a kérdésedből is látszik, hogy sem ezt nem fogod soha belátni, sem pedig a nőket nem fogod megérteni és soha sem lesz még egy átlagos jónak mondható csajod sem, nemhogy kimondottan jó csajod! De legalább a pua szerzett egy hívet aki népszerűsíti ezt más szerencsétleneknél. Erre vagy jó, semmi másra.

2012. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ez igen, te aztán nagyon kemény gyerek vagy!

Hányszor is bukott meg a suliban? A másik: a TV-ben, ahol milliónyi ember látja, ott mondja el, hogy verte meg a barátnőjét-ami egyenlő egy beismerő vallomással. A hülye önfényezéséről már nem is beszélve.

Christofel azért akkora sztár most, mert a mai Magyarországon ez a típus most a kelendő. Nem gondolkodik, ész nélkül megvesz mindent, amit reklámoznak, stb...

Ez bőven elég. Azt mondom, szúrja csak a popóját, ha igazi Hulk akar lenni, bár inkább agyra kellene gyúrnia-dehát istenem, nem lehetünk egyformák!:)

2012. szept. 25. 21:49
 27/32 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ez ennél összetettebb dolog. Azért ez a típus a kelendő, mert ezt reklámozzák. Ez folyik a TV-ből, sokan meg azt gondolják, hogy ez a menő, ez a követendő.
2012. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Alaque ***** válasza:
Ha már így offolgatunk: nem nézem ki Christofelből, hogy laposra verné a barátnőjét, azt meg pláne nem, hogy ok nélkül. Az az idétlen, baromarrcu pícsa, akármit is kapott tőle, garantáltan megérdemelte! Nem vagyok a nők bántalmazásának a híve, de van egy határ, amit ha valaki átlép, az pofont kap, ha nő, ha férfi.
2012. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
De ha akkora nagy csajozógép, mint mondja, akkor miért nem cserélte le? Nem kötelező együtt lenni olyannal, akit nem bírsz elviselni.
2012. szept. 28. 01:16
 30/32 Alaque ***** válasza:

Mert ő nem egy jött-ment PUA, hanem, gondolom, szerelmes volt.


Ennyivel jobb a PUA-nak. Nem kell ilyenekkel törődnie - dugópajtik közt kevesebb a nézeteltérés, mint szerelmes felek közt.

2012. szept. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!