Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a melegek közötti házasságkötésről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
66%

nem köthetnek házasságot, legalábbis itthon nem, csak bejegyzett élettársi kapcsolatuk lehet. Nézted a naplót?:D

amúgymeg ha azt akarják hát hajrá...

2009. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
43%
Ahogy egy humorita mondta. "Nekem nincs vele semmi bajom de ahoz az kell hogy mindkét csaj nagyon jól nézzen ki." :D osztom a véleményét
2009. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
46%
humorista
2009. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
23%
Nos. hát mit is mondjak.A személyes véleményem, hogy a "melegeknek" nem házassági engedélyt kéne adni hanem golyót!Dirr-durr és meg van oldva az ügy, nem babusgatni kell őket hanem üldözni. ÉÉÉS nem azért mondom mert homofób vagyok (azért is) hanem azért mert a mai világban csak divat b*zinak lenni!
2009. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
46%
19:30 te is megérdemelnél egy golyót a fejedbe!
2009. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
31%

19:30

Kedves Válaszoló! Nem tudom,hogy hány éves vagy,de mit teszel majd akkor,ha a gyerekeid közül (ha lesznek)az egyik bejelenti,hogy meleg vagyok? Egy szülő sem akar meleg gyereket, olvass...a genetika a felelős.

Nem vagyok meleg,nálam elsődleges szempont az EMBER!

2009. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
42%
mondjon le.mondjon le.mondjon le...
2009. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nem az magoldás hogy dirr durr, ha akarnak együttélni eljenek, de probalják titkolni, mert az emberek többsége nem kedveli azt ha férfi férfi vagy nö nö.... együtt van, mondjuk a leszikusoktól begerjed a pasi.. de akkor is... házasságnak nem szabadna köttetnie,


nem vagyok életre halara keresztény de ott szerintem adám évanak volt teremtve.. nem pedig ádám bélának... vagy forditva, szoval maradjon meg a férfi + nö

17-F

2009. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
48%
bocs de utálom a melegeket..azokkal nincs semmi bajom akik csenben elvannak...de olyanok akik reklámozzák...női ruhában járnak...meg mesztelenül táncolnak az utcán...hát agyon kéne lőni...ismétlem akik csenben nyugodtan elvannak azokkal nincs bajom...egyébként a legtöbb meleg maga provokálja ki hogy utálják...
2009. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
62%

Hmm erről eszembe jut mikor az első pasim megkérte a kezemet, csak bohóckodott de nagyon aranyos volt :D

Amúgy meg tök szép dolog lenne szerintem, de egy ilyen országban nem hiszem hogy valaha is elfogadnák :(

18/F

2009. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!