Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a melegek közötti házasságkötésről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
27%

Csá itt a 19:30 -as!

Így van titkolják csak el ha már annyira akarják, ne az utcán táncoljanak és reklámozzák megrontva ezzel a -közönség mondjátok velem- normális emberek gyerekeit.Ennyit a b*zikról.

A házasságról pedig mégegyszer: NE! Nem logikus,fölösleges.

2009. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem : mindenki azt csinál, amit akar, csak a gyerekeket hagyják ki a dologból!!!


Engem abszolúte nem zavar senki szexuális élete, ha nem kényszeríti rám és senkit nem zavar ezzel.


Egyet nem hagynék : döntésképtelen kicsi gyerekeket ne fogadhassanak örökbe, mert a GYEREK nem egy zsák krumpli, jogtalannak tartom, ha egy kisbabát arra kényszerítenének, hogy meleg házaspár gyereke legyen...

2009. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
47%

Nekem semmi bajom velük. Amíg a hálószobába tartják a dolgaikat. Azokat persze elítélem akik meztelenül szaladgálnak meg női ruhába. De amúgy meg semmi közöm hozzá, ergo nem érdekel.


Amúgy meg egy gyereknek anya és apa kell. Nem 2 apa vagy 2 anya...

2009. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
35%
Ezért most lehet lepontoztok, de én nem értek egyet a meleg házassággal. A házasság egy férfiból és egy nőből áll évezredek óta. Nem ítélem el a melegeket nem tehetnek róla, de attól még selejtek bocsánat ez a véleményem, szólás szabadság van vagy mi. Ami meg az örökbefogadásról szól azt meg végképp mit látna az a gyerek a nevelő szüleitől?
2009. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
21%
SZÉGYEN, GYALÁZAT!
2009. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
65%

Épp most néztem a Férj és Férj cimű filmet :P :D

Nekem nincs ezzel semmi bajom, mindenki azt csinál, amit akar, és azzal van, akivel akar. Nekik meg lehet épp mi vagyunk undorítóak, még ha ez az elfogadottabb is...

2009. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar hogy a 4 fal közt mit csinál. Vannak meleg ismerőseim, sokkal normálisabbak mint némely heteró. A baj valóban azokkal van akik reklámozzák magukat...
2009. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
19%

Én pl szeretem a melegeket, és szerintem nem lenne vele semmi baj, ha össze házasodhatnának. És inkább azokkal az emberekkel van a baj, akik nem tudják őket elfogadni! Azt meg nem értem, h mi baj lenne vele, ha egy gyereknek két apja van..attól ő még nem lesz meleg, h azt látja..És sztem amit férfi-nő megtehet utcán, azt férfi-férfi is megteheti...

17/L

2009. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Kicsit le vagyok döbbenve a válaszokon,de gondoltam,hogy ilyenek fognak érkezni.Van aki elítéli van aki nem.Nos az én véleményem a következő: Valóban (aki hisz benne)Ádám és Éva volt teremtve,nem csak egynemű ember.Én személy szerint haragszok ezekre az "emberekre",mert milyen "példát" mutatnak a MI gyerekeinknek ezzel,és nekünk akik normális életet élünk?!Tudjuk nagyon jól,hogy a mai világ egy káosz,az emberek "nem szeretik egymást",háborúznak,nincs megbecsülés,nincs szeretet.Legalábbis nagy mértékben.Miért is van ekkora betegség a Földön?Egyre több sajnos az AIDS-es ember pl.És igen,az ember tehet mindenről,mert az ember képes minden rosszra,és arra is képes lenne,hogy egy kicsit elgondolkodjon,és igenis változtatna nagyban az életén,már olyanra gondolok,mint pl. a melegek.Nekem eszem ágában nem jutna velem egyneművel kapcsolatot létesíteni,bocsánat de ez tényleg undorító!Felháborító,hogy ebben az országban mi történik.Azt én is nagyon elítélem,hogy egy babát melegek neveljenek fel,mert Ő még döntést nem tud hozni,"na én apa-apa,anya-anya fia/lánya akarok lenni".Ezt nagyon nem kellene tényleg.Gusztustalan ez az egész!!!
2009. aug. 2. 21:13
 20/46 anonim ***** válasza:
68%

Én az ilyeneket tartom selejtnek akik ellene vannak.

A házasság 2 emberről szól, akik össze akarják kötni az életüket mert szeretik egymást. Ehhez tök mindegy hogy milyen neműek. Mindig is voltak melegek, mindig is lesznek. Ja persze menő utálni őket... Szánalmas homofóbok, én nekik tiltanám meg a házasságot, meg egyáltalán hogy gyerekük lehessen, nehogy olyan legyen mint ők.

25L

2009. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!