Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a melegek közötti házasságkötésről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:26
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Hát nekem eszemben sem jutott ilyen,és soha nem is fog.Én azt nem értem,hogy a melegeket miért védi a többség?Ezen nagyon elcsodálkozom.Akkor is szomorú ez az egész,és undorító,példátlan mutatás a gyerekeinknek!!!
2009. aug. 9. 13:12
 32/46 anonim ***** válasza:
54%

ezen sírni kéne komolyan.....

a női ruhába öltözött férfiak transzvesztiták és nem melegek.a melegek nagy része tök hétköznapian él lehet hogy a postásod is az vagy a főnököd ki tudja.

a házasság 2 emberről szól akik szeretik egymást és családot akarnak alapítani és ez rendjén van még akkor is ha a két ember történetesen egynemű.ők legalább tényleg azért házasodnak mert szerlemesek egymásba ellentétben sok heteróval aki csak buliból esküd és két hét múlva szalad válni.és gondolj bele. neked is van gyereked és milyen boldogság tölt el amikor ránézel. megfosztanád ettől az érzéstől őket csak azért mert mások.ennyi erővel a magasak se kaphatnának gyereket mert magasak a törpék azért mert kicsik a 40-es lábúak azért mert a cipőméretük annyi amennyi.mind mind olyan dolgok amivel az ember születik és nem tehet ellene. semmitse.mint ahogy amelegek se tehetnek arról hogy a saját nemükhöz vonzódnak.a gyerekük attól még lehet heteró is akár ha genetikailag az ven belekódolva.lásd a melegeknek is vannak szüleik anyukájuk apukájuk ők mégis melegek.na! és otthon pedig azt látta hogy anyu apu puszilkodnak.nem apu és apu. mégis melegek lettek. akkor hogyisvanez.nem annak a kérdése ez hogy valaki mit lát meg mit enm.akik meg kimennek a felvonulásra na ők meg magamutogató emberek. ha heteró lenne hidd el akkor is kimenne és akkor is pucéran rohangálna csak nem a meleg felvonuláson hanem a budapest parádén. ugyanaz. ők is emberek értékekkl. és ne mondja senki azt hogy a mai világ milyen elferdült mert megsúgom hogy az ókorban az volt a normális ha minenki mindenkivel csinálta . elfogadott volt a homosexualitás és mindenki boldog volt vele. nem szabtak korlátokat a szerelemnek.és legfőkébb nem ítéltek el valakit pusztán azért mert nem oylan az ízlése mint nekik.ha a gyereked felnől és azzal megy haza hogy ő meleg akkor gondolkodj el ezen. mert ugyanúgy a gyereked fog maradniés ne gyűlöld csak azért ami mert bárki lehet az akörnyezetedben, a legjobb barátos is mégis ugyanaz az ember maradna akkor is ha bevallaná.remélem egy kicsit változik mindenki szemlélete aki ezt elolvasta

2009. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Hát ha a gyerekem bejelentené x év múlva,hogy Ő meleg hát borzasztó szomorúak lennénk a férjemmel együtt,és sajnos azt kell mondanom,hogy elengedném,de úgy,hogy ha nem változtat ezen akkor bizony kiadnánk az útját örökre.Tudom ez nagyon durva,de én nem tudnám elviselni,ha a fiam egy férfivel élne,és ez nagy szégyen lenne nekünk szülőknek.De remélem ez nem fog előfordulni!
2009. nov. 28. 15:54
 34/46 anonim ***** válasza:
2009. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Ez mi akar lenni?
2009. nov. 28. 18:40
 36/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de tetszik:D
2009. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Végig olvastam minden kommentet.. És nagyon rosszul esett.


Tudod te egyáltalán milyen érzés az mikor rádöbbensz arra, hogy meleg vagy? Akkor mit pampogsz? Éld át azt, hogy minden reggel felkelsz, és a tükörbe nézel, és az az első gondolatod, hogy meleg vagy. Szülők elítélnek, sosem lesz gyermekem, nem lesz normális családom, életem.

Persze kur_va egyszerű egy boldog édesanyának otthon a gép elől ilyeneket leírni..

Én nekem meg majdnem könnybe lábat a szemem..


NEM ÉN AKARTAM MELEG LENNI. SZERETNÉK LÁNYOKHOZ VONZÓDNI,de nem tudok..

Kérlek gondolj bele néha mások helyzetébe. És változtass kérlek az elveiden.


Ugyan olyan ember vagyok mint TE.Semmivel sem vagyok másabb, ugyanúgy gondolkozok,élek,tanulok..

Heterobb kinézetű vagyok mint néhány tényleg hetero barátom. Az meg,hogy 50ezer melegből, kb 800 rázta magát a kamionokon, meg csak szégyent hozott ránk. A többség nem ilyen.


Remélem megváltozik a véleményed. Egy 16 éves meleg fiú.

2009. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon,hogy meleg vagy.Próbáltál változtatni az életeden?Amúgy meg én tegnap kaptam idegösszeroppanást,ma egész nap feküdtem,de már jól vagyok.

Kívánom,hogy mihamarabb észhez térj!

2009. dec. 2. 20:15
 39/46 anonim ***** válasza:

kérdező utolsó kommentje:


Kedves fiatal kérdező! Én a helyedben sokkal többet olvasnék a témáról. A "született melegek" nem önszántukból választották ezt a másságot. A génjeik, amin sajnos NEM TUDNAK változtatni a felelősek. Nem szabad összekeverni azokkal a mai "modern" fiatalokkal, akik mindent kipróbálnak. Én nagyon sajnálom őket, mert a legnehezebb elfofogadni a másságukat. Tudod mennyi álmatlan éjszakájukba került egyáltalán elfogadni a megmásíthatatlan, ráadásul a társadalom is ellenük van. Egy-egy mocskos, rossz példa nem jellemezheti a megitélésüket. Ne itélj elhamarkodottan, mert olvashattad, hogy mennyi bánatot okoz ez a helyzet az érintetteknek. Olvastam egy anyuka hozzászólását is, aki azt írta, hogy addig, amíg nem térne észhez a gyereke, addi kitagadná. Na' az ilyen anya nem anya. Ő szülte, a génjeit ő is átadta. Nem a gyerek a hibás.

Ez a véleményem, le lehet pontozni.

2009. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

a kettővel ezelőtti kommentelő vagyok ( 16/f )


Próbáltam-e változtatni az életemeeen? Még mindig nem érted,hogy akármit teszek nem leszek hetero??? Ez olyan,mintha én mondanám,hogy próbálj meleg lenni. Ja, hogy nem megy? Bocs, akkor retardált vagy, mert nem tudsz meleg lenni. gusztustalan,hogy a nőkhöz vonzódsz. Ha hetero gyermekem születne kitagadnám. Mindenki elitél. Nem lehet teljes,boldog életed. És mindenhol csak azzal szembesülsz, hogy azt mondják, hogy hülye heterok. Fúúj. Félned kell, hogy sose lene bukj. A tanárok, az osztály, a barátaid előtt.. Aha... nap 24 órájában játszd a meleget. Egy életen át. Legjobb dolog..


Na ugye..hogy így a te szitudban, kicsit más a helyzet?

Pedig nekem ugyan olyan természetes lenne ez, mint neked hetero-nak lenni. Ha ezután sem tudsz megérteni. Legmélyebb sajnálatomat kell tanúsítanom.

2009. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!