Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a melegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a melegek közötti házasságkötésről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 19:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 16 éves meleg fiú.

Te beteg vagy.Értem?Az a betegséged, hogy b*zi vagy.Lehet, hogy nem tehetsz róla(általában a betegségről senki nem tehet)szóval nem másokkal kell elfogadtatni magad "úgy ahogy vagy", hanem tudomásul kell venni és remélni, hogy sosem derül ki.Vagy gyógyítasd meg magad, mert ez így nem helyes.Okés?

Beteg vagy, rohadt gyümölcs és ilyennek nincs helye az egészségesek közt.

Szóval gyógyulj meg nagyon gyorsan vagy húzd meg magad alaposan és eszedbe ne jusson még házasodni is(egyszer...,majd...,ilyen módon...)

2009. dec. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát ku_rvára nem fogom magam meggyógyítani. Normális vagyok, nem lehet, nem bírod kigyógyítani magadból..Akinek sikerült, annak azért mert ő nem is volt meleg, csak bisex.


És figyelj már ide.. nekem nehogy azt merd mondani, hogy csak azért mert pár konzervatív ősidőkben lemaradt tró_ger nem akarja, hogy én is ÉLHESSEK, akkor én semmit ne csináljak csak fogjam be a szám ás dögöljek meg.

Tanulok,dolgozok,mindenért megfizetem én is az ÁFÁ-t,az adót..akkor nehogy már engem ne vegyenek ember számba se. Elhiszem, hogy a többségnek nem tetszik ez.Ezt nem kell nekem magyarázni. Én is ha hetero lennék, lehet én is undorodnék az egésztől. De basszus most én vagyok a ló túloldalán, és nem tudok semmit sem tenni. És tudom nehéz, de csak gondolj bele mekkora egy rakat szar az életem így is. Akkor legalább valamivel javítsuk már rajta..nem lesz több meleg attól , hogy házasodhatnak... na mindegy ha nem lehet meggyőzni hát nem.

Csak annyit kérek, hogy mielőtt véleményt mondasz, gondolj bele hogy te is járhattál volna így. És ne tagadd ki a meleg barátaid.. ( ha egyáltalán elmerték neked mondani..)

2009. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
90%

NEM NEM SOHA!

Sajnálom, de nem egy egészséges életforma, ha ezt engedélyezik, akkor lassan generációról generációra olyan gyermekek nőnek fel, akiknek természetes, hogy két anyja, vagy apja van. Bár ez a gyerekvállalás más kérdés. Mindenesetre az élettársi kapcsolat bőven elég nekik.

2010. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Akik megvetik, ill. lenézik a melegeket, azoknak azt ajánlom : OLVASSANAK, mielőtt atom f@szságokat hordanak össze a témáról és ezzel saját magukat járatnák le.


Arra sajnos még mindig nincs felkészülve ez a társadalom, hogy elfogadják az azonos neműek kapcsolatát, ill. a gyermekvállalásukat.

Pedig az ilyen családban felnőtt gyerek megtanul egy nagyon fontos emberi tulajdonságot : a TOLERANCIÁT. Ez sok "hagyományos" családban felnőtt emberből hiányzik.


Attól, hogy valami nagyon régóta így van - apa - anya - gyermek - még korántsem biztos, hogy jól is működik.

Ugyanakkor a gyerek érdeke mindenek fölött áll és ez a lényeg. Hosszútávon nem szolgálná a gyerek érdekét egy azonos nemű szülőpár.

Így a gyerekvállalásukat ugyan nem, de a párkapcsolatukat mindenképpen lehet támogatni.

2010. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

1. Mások elfogadása! Még jó, hogy a fogyatékos vagy nyomorék embereket nem nézzük le csak azért, mert mások, mint mi! Undorítóak vagytok homofóbok...ezt a gondolkodást nem tudom megérteni.


2.

"Ja és mit szólna az a szülő legfőképpen az aki védi a buz@kat,hogy ha egyszer az ő fia/lánya odavinne egy azonos nemű vkit,és bejelentené,hogy "Anya,szeretnénk egybekelni"!Örülne neki?Persze fiam,mutasd be a vőmet,aztán hadd szóljon a nóta!(???) :))))))"


Ez a kedves kérdező egy régebbi hozzászólása.

Nos engem konkrétan egyáltalán nem zavarna, sőt talán még örülnék is neki! :)

2010. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elfelejtettem leírni: 18/L
2010. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!