Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok azokról a lányokról akik szeretnek olvasni?

Figyelt kérdés
Bármilyen témába és nem csak a 'jó pasikról' beszálnek egésznap...illetve ahelyett hogy pénteken ként leisszák magukat a sárga földig van hogy inkább olvasnak.:D
2012. szept. 25. 19:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek olvasni, gyakran teszem, mégsem ülök otthon a kuckómban, hanem ugyanúgy kimozdulok itthonról, mászkálok és élem az életem, mint a többi lány ilyen korában. :)

Szerintem sem zárja ki egymást a kettő... ;)

2012. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 ASOT ***** válasza:

nem arról volt szó h stréber nem ez jelenik meg a pasik előtt!

hanem az h az ilyen lányokat nehéz megtalálni!

stimmt??

2012. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt végig nézem!

Én és az egész családom olvas. Minden este elalvás előtt szoktam olvasni, vagy ha utazok.

Az biztos, hogy meglátszik az, ha valaki olvasott.

És az is, ha nem olvas. Nem feltétlen műveltségben, de beszédkészségben, kapcsolatteremtésben, sokat segít. Nem beszélve kellemes élmény az olvasás. Ráadásul nem hülyít, mint a TV.

2012. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

A beszédtéma kapcsolatot is eredményezhet.

Egy jó könyv ismereteket is ad.

Kíváncsi lennék, hogy azok , akikre itt nap mint nap rászóltok a helyesírásuk miatt, mennyit olvasnak? Mit olvastak utoljára?

Mi érdekli Őket az életben a szexen kívül?

2012. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 ASOT ***** válasza:
igen de ahhoz ugyanúgy kell bátorság, tudod ez olyan dolog hogy akinek diplomája van az nem tuti h egy csekket fel tud adni ...ez csak példa
2012. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Ebben igazad van, de nem ez az általános
2012. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát azt gondolom hogy ez a lány nyilván nagyon okos vagy nagyon büdös és azért mászkál könyvekkel hogy azzal hajtja el a szagot :DDDD na de viccen kívül sztem jó dolog :D sok mindenről tudsz ezek szerint beszélgetni.."műveld magad mint paraszt a földet " rám is rám férne tudom tudom...:DDD
2012. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 ASOT ***** válasza:
mindenki abból indul ki amit megélt amit látott amit tapasztalt, ezért mindenkinek más a véleménye, ergo kiegyezhetünk egy Fifti - Fifti-ben :)
2012. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én sokat járok az országba szakiskolákba előadni. Nagyon sok olyan fiatallal találkozok, aki szinte csak szótagolva tud olvasni, és meg sem érti azt, amit olvasott. Szomorú. Még szomorúbb, hogy sokaknak ezek a srácok a menők.

Bár úgy látom csak azért, mert ők az erősebbek.

2012. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Neee :DDDD ez kész..:Damúgy nem vagyok az a 'hű de okos' csak szeretek olvasni:)
2012. szept. 25. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!