Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok azokról a lányokról akik szeretnek olvasni?

Figyelt kérdés
Bármilyen témába és nem csak a 'jó pasikról' beszálnek egésznap...illetve ahelyett hogy pénteken ként leisszák magukat a sárga földig van hogy inkább olvasnak.:D
2012. szept. 25. 19:09
1 2 3
 21/24 ASOT ***** válasza:
sajnos igen....a mai fiatalok a neten nőnek fel, nekem anno nem volt net, sőt szinte elérhetetlen volt...
2012. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen lányokat. Egyrészt azért, mert feltételez bizonyos fokú műveltséget, másrészt ebből kifolyólag valószínűleg nagyobb rálátása van a világ bizonyos dolgaira, ellentétben azokkal, akik egész nap a Tv előtt töltik a napjukat, vagy bedrogozva és részegen csatangolnak valahol.
2012. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Irigylem azt a 'korszakot' mikor meg nem vagy keves helyen volt elerheto a net..
2012. szept. 25. 20:33
 24/24 anonim ***** válasza:

És most képzeljétek el, hogy 1 hétig nem volt gépem. Kétségbe estem, hogy most mi lesz!

És átéltem!

2012. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!