Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha ezt csináljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ezt csináljátok, az mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés
Jöttök egy fiúval szemben és mikor meglátjátok egyből a hajatokat kezditek simítgatni, többször is és lehajtjátok a fejeteket és így mentek el a fiú mellett.

2012. szept. 28. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7-es, ezaz! :)
2012. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es, a lányoknak nem kell hosszú pecekig gusztálni, elemezni a pasikat, kb. két másodperc alatt fel tudjuk mérni a merretovábbot :)
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*percekig :)
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ma 22:22


Nálam úgy volt, hogy már távolabbról meglátott, nem tartott sokáig és egyből elkezdte a haját piszkálni, nem nézett sokáig rám az tuti, de lehet csak nem akarta a rusnya képemet bámulni. :D

2012. szept. 28. 22:29
 15/21 anonim ***** válasza:

22:22 vagyok

ha nekem nem tetszik egy fiú, akkor nem piszkálok semmit, elnézek másfelé, nem a földre

ha a földet nézem, akkor épp szomorú vagyok egy másik fiú miatt :)

2012. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik egy fiú nekem sincs ilyen reakcióm, akkor csak egy sima ember és elmegyek mellette.
2012. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ja amúgy tényleg másodpercek alatt meg van hogy tetszik e vagy nem. Persze előfordul hogy egy barátként kezelt fiúból aki eredetileg nem tetszett szépen lassan szerelem lesz.
2012. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: "Elég, ha a férfi csak egy fokkal szebb az ördögnél"

Én magam sem vagyok épp egy szívtipró alkat, aztán mégis volt olyan lány aki rám fogta, hogy helyes vagyok :D

Egyébként meg ebből a hajigazgatós dologból én sem azt veszem le, hogy keresztülnézett rajtad. Ha netán legközelebb is összefuttok, figyeld a gesztusait.

2012. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Küldesz egy képet priviben? :D

Amúgy igen, mi csak akkor csinálunk így (lányok, bocsi a többesszámért) ha tetszik egy fiú. A lehető legjobb színben akarunk feltűnni. :D Egy picit ducibb vagyok az átlagnál, és amikor szembe jön velem "A Srác" akkor kicsit behúzom a hasam, hajat igazgatok, végignézek magamon, elmegyek egy bolt üvegajtaja előtt, és általában úgy mérem fel, hogy hogyan festek stb.. szóval igen :D

2012. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát a hajigazítást azért ,hogy ha egymás mellett elmegyünk akkor jobban nézzünk ki a másikat meg hát nem is tudom én úgy szoktam h le hajtott fejjel közelítem meg aztán amikor közel vagyok hozzá megnézem az arcát és bele nézek a szemébe:)
2012. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!