Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok megbízni benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megbízni benne?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban lesz, hogy 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Jól érzem magam vele és szeretem Őt. Kétszer kaptam rajta hazugságon meg még a kapcsolatunk elején volt olyan, hogy nem tudtam hol van esténként. A legutóbbi hazugsága óta (ez márciusban volt) valamiért nem tudok benne úgy megbízni... Nem megcsalás volt meg semmiféle nőügy. Most elment a barátaival nyaralni péntekig, de valamiért nem tudok benne megbízni. Folyton azon kattog az agyam, hogy mit csinálhat, nem-e szed fel valami csajt... Tegnap óta nem is bezéltünk csak ma hívott fel kb 2 percre pedig facebookon is volt a telefonjáról (gondolom talált wifit), mert új ismerősöket már szerzett, vagyis csak lányokat. Abban a 2 percben is csak megkérdezte miújság van velem és egyből le is tette a telefont, arra sem volt időm, hogy megkérdezzem miújság vele, hogy érzi magát stb. Egyszerűen megőrülök, pedig nem vagyok féltékeny típus egyáltalán.:(

2012. aug. 7. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én is ilyen vagyok, az agyam folyton azon kattog hogy "mi van ha?", mindig túlreagálom a dolgokat, mindig ott lappang hátul a kisördög hogy hazudik. Ez természetes, de azzal vigyázz, hogyha elmondod neki, lehet azt fogja hinni hogy valamit feltételezel róla/nem szereted/valami egyéb paranoid dolog.
2012. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta se hívott fel, nem írt semmi.:( A hülyeségeimbe fogok beleőrülni. Lehet ez csak azért van, mert a barátai nagy részt nagy nőcsábászok és félek, hogy ő is ilyen. Igaz nem úgy ismertem meg.
2012. aug. 8. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem a Te hülyeséged, Nekem is rosszul esne, ha a pasimnak csak 2 perce lenne Rám. Plusz az is elég fura Nekem, hogy nélküled megy nyaralni. Az én kapcsolatomban ilyen nincs. Meg szerintem az se véletlen, hogy lett pár új lány ismerőse...gondolom ott ismerte meg őket!Hidd el Nekem, hogy az ilyen megérzések sose szoktak alaptalanok le nni! Egy nő érzi, ha biztonságba van, szereti és törődnek vele. Nem csodálom, hogy most Te nem ezt érzed....24/L
2012. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azota mitortent veletek,??? Hogy zarult a nyaralasa es kik voltak azok a csajok????
2015. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!