Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Tanár-diák szerelem történetek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm van ilyen helyzetben, de nekem ez teljesen elképzelhetetlen, hogy működjön. Lebeszélni viszont nem tudom, így inkább támogatom amiben lehet, de kíváncsi vagyok, van oylan, aki volt már hasonló helyzetben? Vagy a tanárok csak kihasználják a diáklányokat?
2012. okt. 2. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...Középsuli vagy főiskola?


A nővérem középiskolában ismerkedett meg a jelenlegi párjával aki a tanára volt.Köztük 8 év van és már 9 éve együtt vannak...:)

2012. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, kifelejtettem. Középiskola, 14 év korkülönbség :S A tanár nagyon rendesnek tűnik, de félek, hogy csak kihasználja.
2012. okt. 2. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Amikor 18 éves voltam,beleszerettem a testneveléstanáromba.

A fiúk állandóan szekáltak,mert olyan magas vagyok mint egy srác 186cm.

A tesitanárom meg mindig megvédett,azt mondta,hogy az is lehet szép,ha egy lány magas,és lehet jó mondjuk kosarazásban.

Jól esett,amikor megvédett.

Sokat álmodtam vele.

Ő akkor 26 éves volt.

Nem bírtam ki,bejelöltem Myvipen,és kitálaltam neki hogy szerelmes vagyok.

Mivel épp nem volt barátnője,belement hogy találkozzunk.

Ha lett volna neki,én nem mentem volna bele.

Csak egy egyéjszakás kaland lett belőle,de én nem bántam.

2012. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakás semmit sem ér, azt a gyengeség és a kihasználás ereje hozza létre.
2012. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha érdekel írok 1 et privibe ..
2012. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, voltam már ilyen helyzetben, és akár mennyire furcsa is, én, azaz a diák vetettem véget a dolognak... :)

Kicsit megbántam, mivel idén érettségizek, és van, hogy nem tudok csak tanárként nézni rá, hisz emlékszem még, mikor megcsókolt, megérintett, megnevettetett, megvigasztalt. Nehéz, mert tudom, hogy Ő belém szeretett, és mikor "elhagytam" még szeretett, ráadásul még le is tegeződtünk akkor. ezt leszámítva nagyon jó volt, és izgalmas. ha utolsó évem lett volna, mondjuk érettségi után, akkor semmi megbánás nem lenne bennem. persze van, aki csak kihasználja a diáklányokat, de Ő nem tette, szerelmes volt belém. ami még ezek után hasznos információ, hogy sosem feküdtünk le...

2012. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszi, hogy elmondtad, ha megkérlek rá, akkor (akr privátban) elmesélnéd, hogy hogyanjutottatok el a kapcsolatig, hogyan alakult ez a dolog köztetek?
2012. okt. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!