Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni a magányt párkapcsolat és szex nélkül?

Figyelt kérdés
Jó nyílván a szexet néha néha megoldja az ember de szeretre és társra is szüksége van az embernek.Meddig lehet ezt bírni?
2012. okt. 3. 10:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Másfél éve bírom remekül, sőt, túlságosan is megszoktam, hogy egyedül élek.
2012. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

én is pont két éve szakítottam az ELSŐ lánnyal az életemben nem volt egy hosszú életű dolog dehát na nem is ez a lényeg.

egyedül élek barátaim nem sokan vannak talán 1-2.lányok pedig a közelemben sincsenek.

néha kegyetlen nehéz(az ember társas lény) én pedig nem vagyok a 2-3 hetes kapcsolatok híve.

Keresem az igazit talán majd egyszer eljön

És szerintem megéri rá várni hisz ezzel magamnak teszek jót ha olyannal jövök össze aki megérdemel

Ha lefoglalja magát az ember és mindig van mit csinálni akkor viszont nincs ideje azon rágódni mikor lesz már valami

2012. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jah 21 fiú 12-es voltam bocs
2012. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nem szívesen szomorítalak el, de sajnos azt kell jelentenem, hogy korlátlan ideig lehet bírni. Az más kérdés, hogy közben időnként hogyan érzi magát az ember... De ahhoz is lehet jó képet vágni.
2012. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

1,5 éve egyedül vagyok, most már rossz:(


25L

2012. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ez elég kényes kérdés. Helyzet függő nagyon. Leginkább, hogy mi kényszerített a helyzetbe, hogy egyedül legyél. Persze, mindenki másként éli meg, így itt is csak saját tapasztalatokat mondhat az ember, de az igyekezet egy idő után előtör, hogy "kell, kell, KELL!!!" és mész, de nem találsz, aztán megint feladod. Ez szorongat, aztán jön valaki. Nem érdekel. Minden hibát megtalálsz benne, vagy főleg: belelátsz minden hibát(!), és hagyod elmenni, hogy, ha ő jött, lesz jobb is... Ott kell elgondolkodni, hogy az igényeid emelkedtek-e meg, még nem volt senkid, vagy valóban nem lehet az embered. Akár egymás "kipróbálására" em. És ezt most nem szexuális értelemben gondolom.
2012. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én meg 2éve vagyok egyedül és rossz,de nem haltam bele.


21L

2012. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Blazer X ***** válasza:

Én már 13 éve, és nem hiányzik nekem párkapcsolat. A szex az szinte logikus párkapcsolat nélkül.


21/F

2012. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Uccsó, 21 éves vagy, 13 éve egyedül, tehát 8 évesen volt utoljára párkapcsolatod? Érdekes sztori.


Amúgy szerintem teljesen más eset, ha valaki úgy van egyedül, hogy közben a fél világgal lefekszik, vagy (mint a legtöbben) azért csak összejár dugni valakivel, vagy, mint a kérdező, "a szexet időnként megoldja valahogy". Szerintem csak az van igazán egyedül, akinek szex sincs az életében, sem semmilyen intim, férfi-nő kapcsolat: mondjuk aki évek óta még az érintés élményéből is ki van zárva, soha nem ölel meg senkit, a kezével sem ér hozzá senkihez stb. Ég és föld a különbség a két típus között.

2012. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak az van igazán egyedül, akinek szex sincs az életében, sem semmilyen intim, férfi-nő kapcsolat: mondjuk aki évek óta még az érintés élményéből is ki van zárva, soha nem ölel meg senkit, a kezével sem ér hozzá senkihez stb. "


Pontosan így van, Doktorrossz!

2012. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!