Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellek, nem kellek mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek, nem kellek mi van?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban még áradozik arról, milyen szép a hajam, másik pillanatban pedig mondja, hogy ez nekünk nem fog összejönni... Az egyik percben még de jó, hogy tudok főzni, őt ez lenyűgözi, másik percben pedig lemondja a találkozót... Ne mondjátok, hogy a srác mimóza, mert már sokadik alkalom hogy én hívom!
2012. okt. 3. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudja mit akar.Valami vissza tartja.Kérdezd meg tőle mi a probléma.

Vagy ha nem.Akkor inkább felejtsd el

2012. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem nála és állítja hogy a kor a kor a kor...(én 18 ő 28)
2012. okt. 3. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez a baj.Inkább hanyagold.Nagy a különbség.De ha úgy gondolod,akkor küzdj érte.
2012. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meddig küzdjek még úgy mégis? Elég nehéz, ha csak az egyik fél kapálózik... Ha valaki akar valamit vagy valakit akkor vele van.. a többi csak kifogás.
2012. okt. 3. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd.Semmi értelme így.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd neki. :) Különben csak magadat gyötröd vele, ha vársz, várod, hogy lépjen. Legyél határozott, és mondd meg a frankót, elfelejthet téged, ha nem szedi össze magát... :)
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt teszik :D:D Így ahogy van megmondom neki :D:D
2012. okt. 3. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

/Korkülönbség.... kinek mi a sok. Én 21 vagyok(L) a párom 33 és jól kijövünk. Nem ezen van a hangsúly./


Ha így áll hozzá a dolgokhoz hagyd ott. Ennyi idősen úgy gondolom illene tudnia egy felnőtt embernek, hogy esetleg mit szeretne/akar.

2012. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÁÁ ha magától nem keres akkor haggyad!
2012. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!