Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek? :'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? :' ( 14/L

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még sosem volt pasim... Kérlek mielőtt elkezdenél kioktatni hogy fiatal vagyok még stb. olvasd el amit írok! Szóval, idén vagyok 9.es elsős a gimiben. Körülöttem szinte minden lánynak volt pasija. Nem, nem versenyzésből szeretnék hanem mert tényleg jó lenne egy fiút átölelni, megcsókolni... Alig volt pár fiú barátom de ők aranyosnak tartanak és sok mindenki csodálkozik amikor bejelentem hogy még sosem volt pasim... Sok mindenki a szüzessége elvesztése miatt rohangál a fiúk után de én nem azért akarok! Nem sokára betöltöm a 15-öt és mindig elgondolkodok hogy addigra már megtalál e a hercegem... Tudom hogy szánalmasnak tűnök, szerintem az is vagyok de kezdek egyre jobban kétségbe esni hogy tényleg nem kellek senkinek :( Nyitott vagyok, szeretek viccelődni ( néha már túl sokat is) és nem tartom magam se csúnyának se szépnek. Akinek életbevágóan fontos annak küldök képet :) Türelmesebbnek kéne lennem? :/ Kérlek válaszoljatok! 14/L

2012. szept. 19. 18:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Max ronda vagy mást nem tudok elképzelni sajnos.Vagy csak idióták vesznek körül.Sokan vannak ilyen gondokkal,igazából mindent mi sem tudhatunk.De egy képet küldhetsz.
2012. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy én már nem kisfiú vagyok dobj egy képet!
2012. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Itt lesz egy pár hős lovag! :D

Amúgy merre laksz?

2012. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Így normálisnak tünsz nem vagy szánalmas:) de kérlek adj képet nem fogok vele viccelődni komolyan szeretnék válaszolni és privátba lleírom mit gondolok ok? :) 18/F
2012. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Képet kérlek kiváncsivá tettél.Had írjak neked választ :)
2012. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pedofil! :D
2012. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
16 éves lány vagyok, és még nem volt pasim!:) Na, akkor én egy őskövület vagyok? Ezt égőnek kellene tartanom? Szerintem nem az! Sok barátnőm van, jól tanulok, és a szüleimtől mindent megkapok. Ez legyen a legnagyobb bajod Kishölgy!;)
2012. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
küldj egy képet,mert életbevágóan fontos lenne nekem!!
2012. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát Drááága biztos kellesz valakinek csak nem figyelsz lehet a jelekre meg a fiúk aranyosnak tartanak ??:O hány évesek azok 25?O.o Meg attól h Nyitott vagy lehet nem veszed észre hogy egy fiú közeledni szeretne feléd :D
2012. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy türelmesebbnek kell lenned, még nem kell siettetni a dolgokat. Nem vagy szánalmas, de a kétségbeesés is tulzás. Irtad, hogy nyitott, viccelödö vagy, de nem lehet, hogy ez csak egy külsö máz? Nem önmagad adod? Szeretnék képet kapni (NEM ÉLETBEVÁGO!!!), olyant amelyiken ugy érzed, hogy te vagy (föleg arc), minden mesterségességtöl mentesen, és egy, amelyiken az alakod is látszik (esetleg fürdöruhás).
2012. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!