Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a mai lanyokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a mai lanyokkal, hogy a tobbseguk 8-9-10 evvel idosebb pasit valaszt, minden lany apakomplexusos vagy mi?

Figyelt kérdés
elso sorban lanyok valasza erdekelne , de fiuk is irjanak velemenyt , koszi elore is !
2012. okt. 5. 22:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
ha te meg irtal korabban is , akkor a kovetkezot tudom mondani : 1-en nem beszeltem az eletedrol , te se beszelj az enyemrol 2 - ha te kotekedsz , akkor en is ... , 3- semmi kozunk egymas eletehez ( jobb is igy) 4- a rokoni kapcsolat egyaltalan nem egyenlo egy barat -baratno kapcsolattal ( a beszelgetesre , beszedtemakra gondolok ) , en ertem amit mondassz , nem azt mondom ,hogy most feltetlenul minden ilyen kapcsolatot el kell itelni , a kerdesem az volt h mert van ilyen sok , es egyre tobb , igy te vagy a hulye , mert nem erted amit kerdezni akarok , es ha mar igy dumalunk rogton be is kaphatod a f@szomat :) , csokolom
2012. okt. 5. 23:27
 22/24 anonim ***** válasza:
Meglett a virtuális pofon...:)
2012. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Meg a virtualis , kontrapofon is ;)
2012. okt. 5. 23:31
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja, és még az a felvetésed is téves, hogy a többség ennyivel idősebb pasit választ.

Meg eleve a lány az érdeklődők közül választ, tehát inkább őt választják.

Tehát tényként tálalod a komplexusaidból táplálkozó teóriáidat.

2012. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!