Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom mit csináljak (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Első problémám , hogy egyáltalán nem ismerem, még a nevét se tudom. A másik hogy nem vagyok egy nagy Don Juan (értsd még nem volt barátnőm), épp ezért nem igazán vágom ezeket a dolgokat. Szoval jó lenne ha segítenétek, és leírnátok nekem , amolyan szájbarágós módon. Azzal az egyel viszont kíméljetek : hogy menj oda és mond meg neki hogy tetszik... stb na ez szerintem felejtős mert szerintem ő is kb annyira ismer mint én őt ... látásból. Másik hogy menj oda hozzá beszélgetni.. de miről? A forint árfolyamáról mégse kezdhetek el beszélni.. meg hogy néz már az ki hogy valaki odaül melléd és csak löki s hülyeségét. Vagy ezek cska nekem tűnnek cikinek? Please segítsetek . ( am Fősulira járunk és 19 éves vok)
2009. jún. 14. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat menj oda a egyik ismeröséhez és kérdezd meg hogy hivják aztán irány haza kockulás my vip satöbbi jelölgesd be vedd fel msn re és msn en tudtok már beszélgetni aztán késöbb mondod neki hogy tetszik azért vetted fel msn re és találkozni szeretnél vele... addig meg böven lesz idöd átgondolni hogy miröl akarsz beszélgetni vele meg msn en ugyis kiderül mik érdeklik ... a csajok ugy szeretnek beszélni neked csak halgatni és néha egy kicsit kell bologass hogy lássa hogy figyelsz...
2009. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy odamész és elmondod neki hogy tetszik, az egyenesen felejtős. Tehát tényleg ne. Próbáld viszont megszólítani valamivel személyesen, ne msn-en kezdj vele beszélgetni. A myvip-es ötletet max. addig tartom jónak, míg meg nem tudod róla, hogy egyedülálló-e. De ne neten kezdeményezz. Nem az árfolyamokról kell beszélgetni, persze.. :) de pl. megkérdezheted, hogy ő milyen szakra jár, miért választotta azt, ha 19 évesen fősulisok vagytok akkor gondolom elsősök.. tehát köv. kérdés, mennyire tetszik neki az egyetem, kollégista-e avagy helybéli. Ilyeneket képzelek el, mint jó indítási alap. Eztán már csak adja magát valami más beszédtéma is beszélgetés közbe. ;)
2009. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!