Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a lány tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a lány tőlem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egyetemi osztályba kerültem, és elég viharos kezdet volt. Senkivel sem vagyok különösebben jóban, de ez azért van mert távolságtartó vagyok általában.


Van egy lány aki "besértődött" majd letiltott, de nem bírta ki, hogy nem látja miket írok a közös csoportokba ezért először feloldotta a tiltást, majd elkezdett ott nekem beszólogatni.


Bár megoldotta, hogy ne tudjak neki üzenetet írni, a facebook egy hibája miatt mégis tudtam, ilyeneket válaszolt:


" igazából leszarom.sejtem h mért raktad ki és igazából rohadtul nem vagyok kiváncsi a magánéletedre.még mindig.és am egészében rád sem.ugyh ne irogass hülyegyerek."


" azért b_zdmeg meg téged nem bírlak.és ezzel nem csak én vagyok így ha nem az egész osztály.csak te annyira kattant vagy h neked ez fel sem tűnik.és am nem mondd meg h mit csináljak.vágj ki a csoportból ha neked ettől szép lesz a napod.elárulom h rohadtul nem hat meg."


Teljesen kedvesen beszélek vele mindig. Rendkívül türelmes ember vagyok, de nem értem miért csinálja ezt.


20 éves emberekről van szó, úgy tudom, hogy ez a "cs.szegesd ha tetszik" hozzáállás általános iskola max felsőben divat.


Mit akarhat?

Nekem baromira elment tőle a kedvem amúgy.... de úgy sejtem az a célja, hogy rá figyeljek az összes lány helyett.


Vagymi?


2012. okt. 8. 12:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném letiltani, mert akkor nem fogom látni mik történnek a csoportokban és néha ő is felhoz fontos kérdéseket. Ja amúgy megfogtam az egyik mellét valami tábortűznél. Jó puha volt és pár másodpercig hagyta is, szerintem ez kapcsolt be benne valamit ami egyszerre idegesítette és izgatta.
2012. okt. 8. 12:45
 12/16 anonim ***** válasza:

te nyomorék te meg ne kérdezz, ha nem akarsz választ :D :D

Vagy ha nem tetszik, amit írok, fogadd el, de ne keress újabb kibuvókat csak mert bele vagy zúgva, hogy bizonytísd, rosszul gondolom....nem sodálom, hogy utálnak :D

2012. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belezúgva, de ha kiderülne, hogy azért csinálja mert tetszem neki szívesen megdugnám.
2012. okt. 8. 12:46
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért nyomatja ezt a mindenki utál dumát, hogy az ő barátságához meneküljek?
2012. okt. 8. 12:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon gázos ez a lány, egy percet ne pazarolj rá szerintem az életedből..tipikus beképzelt liba..

Nem is egy 20 éves felnőtt nőhöz illő, ahogy beszél, fölleg, hogy elméletileg lennie is kellene valami gógyinak, ha már egyetemista, bár ezek alapján nem tudom milyen szakos lehet:D

nem azért, de annyi szép és normális lány rohangál egy egyetemre, biztos találsz értelmesebbet is.

Tényleg hagyd, mert szerintem csak játszadozik veled.. téged meg még a végén idegileg felőröl ez a csikicsuki kapcsolat vele és lehet hogy közbe életed nagy szerelmét hagyod ki miatta..

2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kérdező, de lehet, hogy a hiba mégis a te készülékedben van. Azt hiszed, hogy beléd van zúgva a csaj? Szerintem csak bántja, hogy csak úgy letapiztad, meg írtad, hogy nyomulsz minden csajra. Pedig nem árt, ha van pár barátod az egyetemen, mert sokat érhetnek.
2012. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!