Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen szinten becsapás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen szinten becsapás, merre tovább?

Figyelt kérdés

Van egy ember, aki tetszik talán szerelmes is voltam belé, de soha nem is volt, és szerintem soha nem is lehet semmi.

Emellett van egy másik, akivel alakulnak a dolgaink szépen lassan, de nagyon jól. Ugyanakkor, ha azzal találkozom csak futólag, aki régen is tetszett, teljesen más leszek, máshogy érzek. A kérdés annyi: ez mennyire normális?


2012. okt. 9. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez természetes dolog, más is van így ezzel
2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális bár becsapás egy szinten de mmuszáj a boldogsághoz mertha a másik reménytelen akor sszaer ha egyedul vagy.
2012. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyon örülök neki, hogy ilyen helyzetbe kevertem magam. Próbálom a legjobbat kihozni belőle.
2012. okt. 10. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!