Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » DEPRESSZIÓ! MEGAKAROK HALNI!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DEPRESSZIÓ! MEGAKAROK HALNI! :"C mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelmi ügy.van egy srác aki elmondhatatlanul tetszik már több éve.mostanába beszélgetünk,csetelünk.de a barátnőm féltékeny lett.én erre megirtam a pasinak hogy ne tartsuk még enyire se a kapcsolatot.utána kinyögte a barátnőm h de nem féltékeny.elbasztam azóta csak ülök és sirok és csak depressziót halgatok:"(nem birom most iylenkor mit tegyek..?:O

2012. okt. 10. 21:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ne mar ehez en tul faradt vagyok..
2012. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Pasi és villamos után nem futunk (és ha nem érjük el nem sírunk utána), majd jön másik ;)
2012. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

mekkora se*gfej itt egy két ember!!

Úristen valószínüleg Ő egy kislány aki kamaszkorba lép.Nem tud még dolgokat kezelni mert fiatal. Nem kell még felnőnie,normális tempóban nő...

2012. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió zenekarnak mi köze magához a depresszióhoz már meg bocsáss? Amúgy no para gyere hozzám egy érett 23 éves hapsi vagyok akivel nemrég szakított a barátnője és még jól is nézek ki. Na na?:D
2012. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
ez miatt sírni..olyan zavaros :D de te tudod :P
2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
15te meg egy tudatlan.. de az előttem szoló leírta.. a depresziónak a depresziohoz semmi köze.. a topic indító meg egy 16éves unatkozo 7. osztályos barom aki most erre veri a brét.. és röhög a többi troll hülye barátjával.. szal ennyit rólad
2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

de kemény vagy :D

"szal ennyit rólad"

Mondta a 11 éves petike mikor anyukája szólt neki hogy "kisfiam irány az ágy holnap iskola"!!

2012. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
név és arc nélkül nagy a pofád.. pedig simán az apád lehetnék te csicska :)
2012. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a halálra gondolni,a szüleid nem azért neveltek fel,hogy meg akarj halni,gondolj arra nekik meg kora fájdalom lenne ez ha tudnák hogy te ilyenekre gondolsz.

Sokkal nagyobb problémák is lesznek az életbe,az idő múlásával enyhülni fog a fájdalmad,és már csak emlék lesz az a srác.

Vannak körülötted,biztos olyan emberek pl anyukád,egy barát akivel beszéld meg ezt a problémát,ne zárkózz be mert azzal csak ártasz magadnak.

2012. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

az akkor még nagyobb szégyen hogy 40 éves fejjel ilyeneket írsz:DD

te kis cukisáááág:)

Menj és alukálj mert holnap iskola:)

2012. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!