Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » DEPRESSZIÓ! MEGAKAROK HALNI!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DEPRESSZIÓ! MEGAKAROK HALNI! :"C mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerelmi ügy.van egy srác aki elmondhatatlanul tetszik már több éve.mostanába beszélgetünk,csetelünk.de a barátnőm féltékeny lett.én erre megirtam a pasinak hogy ne tartsuk még enyire se a kapcsolatot.utána kinyögte a barátnőm h de nem féltékeny.elbasztam azóta csak ülök és sirok és csak depressziót halgatok:"(nem birom most iylenkor mit tegyek..?:O

2012. okt. 10. 21:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.


azért ez valamire hagy következtetni XD


Barom vagy

2012. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

a barom te vagy :D

Azért 47°% mert én őszinte vagyok itt és ugye az igazság fáj :DD

Mondam már hogy csicsikáljál?:)

2012. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

amint látod én is te gyp-s. mégis 74-nél tartok.

Kevesebb hülyeséget írnál és még kevesebbet trollkodnál akkor lehetnél egy hiteles senkiházi.. de így csak egy tahó vagy :D

2012. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

kötöszködsz...

te vagy a tahó :D

2012. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"paprikás krumpli nokedlivel... .az jó lesz'"


hát ez aztán krva őszinte volt :DDD

ne magadból indulj ki kicsim:)

2012. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyikötök egy k*csög tahó és én vagyok az egyedüli normális, mindenki le van szarva és mindörökké Depresszió!
2012. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
lol
2012. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést.

mondd neki h mégis tartstátok a kapcsolatot. nem? de nem is jártatok, és ő sem jár senkivel, legalábbis nem írtad. ezért még bármi is lehet köztetek. ezért sem értem a kérdést. gondolom hirtelen elborultál és úgy írtad ki a kérdést és ezért hagytál ki belőle dolgokat.

2012. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
köszönöm minden kedves kommentelőnek hogy írt.:)
2012. okt. 11. 07:22
 30/33 anonim ***** válasza:
az élet nagy gondjai... tini depresszió... nőj fel.
2012. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!